• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[COOP|04.03.2018 19:45] Ubezpieczanie
#21
Cytat:Alt + Myszek w górę, boty to boty.



Właśnie o to chodzi, że to robiłem i nie leciały. od razu spadały na ziemie z wyłączonym silnikiem.
stąd w II fali nie było spadochroniarzy (i w 3, dopiero w 4 byli, bo za X razem jakiś zaczął lecieć to wykorzystałem to oraz tak, wysoko te samoloty stawiałem)
#22
Jestem mile zaskoczony pojawieniem się podsumowania. Zawsze to lepiej jak jest napisane, bo wtedy wiadomo nawet po dłuższym czasie nad czym trzeba pracować. Mimo że mnie nie było to trochę martwią mnie powielane błędy typu za dużo jednostek stawianych z Zeusa. To że powoduje to desynchro wiadomo od dawna i nie da się tego obejść żadnym znanym nam sposobem. Dlatego niestety tworzenie misji (dobrej) jest czasochłonne, zwłaszcza dla niewprawionych osób, bo trzeba ją zaprojektować tak, żeby udział Zeusa był jak najmniejszy a najlepiej żaden. Problem jest największy właśnie gdy graczy jest już dwucyfrowa liczba, a przy 15+ to już najlepiej żeby ten Zeus był odpalany tylko w najwyższej konieczności. Mówimy tu głównie o respieniu jednostek, ale praktyka pokazuje, że bez Zeusa misje w większości są lepsze pod wieloma względami. Wystarczy nie iść na łatwiznę, tylko przysiąść i pobawić się trochę wyzwalaczami i modułami. A Zeusa zostawić do naprawiania ew. problemów technicznych. 

P.s.
Nie hejtuje, nie chodzi tylko o Twoją misję Seba, Sharrdo ostatnio zrobił ten sam błąd w swojej kampanii.
#23
eee wypraszam sobie z zweusa była tylko a 10 i te 2 łodzie
[Obrazek: hFLirBl.gif]
#24
Proponuję dodać nową rangę dla szacha:
- Naczelny Hejter
;(

Niestety dużą miarę niestety przykładam do respionych postaci, co muszę zmienić ale nawyki utrudniają mi te zmiany
#25
Wszystko Panie Seba da się zaprojektować w edytorze misji tak że nic nie będziesz musiał respic.
@Sallami widocznie to wystarczyło Tongue


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości