Friendly Fire

Pełna wersja: [COOP | 13.05.2018] Zestrzeleni 19:00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zestrzeleni

Data: 13.05.2018 19:00

Miejsce: Cherno

Typ: [Coop]


Opis sytuacji:


Rosjanie pomyślnie przeprowadzili inwazje na Chernorus. Wycofujące się siły NATO zarządzają masową ewakuacje z samego rana. Aby oczyścić drogę dla sił lądowych, zostają wysłane C-130. Lecz około 3 nad ranem zostają zestrzelonę. 



Zadania główne:


1.Wydostać się ze strefy poszukiwań pilotów.
2.Przedostać się na wybrzeżę.
3.Odpłynąć.


Sloty:


C-130 "Szlachta"

Pilot-
Załoga-Tadzio
Załoga-Malkazar-Krystian
Załoga MED-NieZalezny
Załoga-Arturo
Załoga-
C-130 "Szynka"

Pilot-

Załoga-
Załoga-
Załoga MED-
Załoga-
Załoga-


Mapa:

Chernorus Summer

Mody:

Paczka Podstawowa

Dodatkowe informacje:
Wszyscy mają ustawionego zaawansowanego mechanika plus medycy doktora.
Musicie unikać starć z wrogiem ponieważ macie mało amunicji.
PILOT TO DOWÓDCA

TAK NIC LEPSZEGO NIE WYMYŚLIŁEM
C-130 "Szlachta"

Pilot-Tadzio
Zmieniam na 19 bo może nie macie czasu wcześniej
C-130 "Szlachta"
Załoga Malkazar-Krystian
pylon
C-130 "Szlachta": załoga
Załoga MED-NieZalezny
wypis, ważna sprawa mi wypadała, sorki
Podsumowanie.
Misja przebiegła z lekkim opóźnieniem, powodem był brakujący mod na serwerze (testowaliśmy nowy tryb i nie miał kto znowu wgrać ASR). Przez większość misji jak i przed startem słyszałem ciągłe narzekanie NieZależnego. YYYYY a po chuj taka kamizelka, POJEBAŁO CIĘ ? TYLKO CZTERY MAGAZYNKI ? POJEBAŁO CIĘ ? BEZ NOKTO ? Na dodatek za odwalanie został wydalony Tadzio (strzelanie do swoich). Dowodzenie Tadzia było tragiczne, w pierwszych 10 minutach rozdzieliliście się na dwie grupy. Z ośmiu osób udało się uciec dwóm.
Plusy:
Ukończenie misji.
Templat Balota był genialny.
Gratulacje dla dwóch mądrych którym udało się uciec. Malkazar i Arturo Smile
Minusy:
Narzekanie na byle co, to było strasznie męczące, nie mówię tutaj o wszystkich.
Z góry założenie że misja jest chujowa nie jest fajne, skoro chcecie dobre misje to musicie się nastawiać do nich, a nie YYYYY ZEUS NA MISJI WIDAĆ OD RAZU YYYYY , YYYYYYYYY NIE MIELIŚMY SZANS NAWET YYYY.
Założeniem misji nie było napierdalanie się tak jak to zrobił Tadzio z jego grupką, co poskutkowało skoncentrowaniem się na was rosjan w pobliżu plus wezwanie heli.
W zamyśle mieliście unikać kontaktu jak ognia, jedyny przed którym nie dało się uniknąć to na punkcie ewakuacji.
Osób spóźnionych nie uznaję z powodów technicznych.
Prosiłbym o ostrzeżenie dla Tadzia za syf.

Dla niezależnego karny kutas za narzekanie.

Sprawa balansu...
Jak już mówiłem nie mieliście się napierdalać, Rosjanie mieli przeważającą siłę.

Proszę o wypowiedzi oraz ocenę misji przez grających.
Postaram się wyciągnąć wnioski na przyszłość, o ile nie będzie fochów na kolejnej (że chujowa bo Wadny robi) Big Grin
ja nie oceniam, to moja pierwsza gra COOP więc nie mam punktu odniesienia

ogólnie chciałem wszystkim podziękować, przede wszystkim NieZależnemu który z poświęceniem niósł mnie na plecach, przez co ocalił moje dupsko a stracił swoje

no i Malkezarowi który pomógł mi pod samą latarnią i z którym udało nam się uciec!

do zobaczenia w następnej grze Wink

Odprawa

Jeden za drugim

NieZależny oddaje za mnie życie

Krew przelewana strumieniami

Tak blisko a tak daleko

Meldujemy wykonanie zadania
https://drive.google.com/file/d/1jH7e4Du...vmcq4/view Zdjęcie zrobione sekundę przed tragedią