Friendly Fire

Pełna wersja: why no vietnam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
wczoraj poruszyła się gadka o zielonych uchatkach i zapytałem się, dlaczego nie ma w ogóle paczki vietnamskiej (takiej odzielnej jak WW2). Pomyślałem na początku. kurde sporo musi ważyć, patrze i jo 13 giga. jednak po zsumowaniu ace + vietnam łączna waga to 13,5 giga. podczas gdy podstawowa paczka ma 26 giga (prawie 2x więcej) więc takie pytanie i może propozycja. może by tak dodać Vietnamską paczkę jako odzielną jak WW2. :I
Dodatkowe 13gb żeby sobie wisiało i były na tym dwie misje jak w przypadku WW2? Hmm Rolleyes
Popieram uwielbiam zielone Tongue
Wrrr szczerze uważam, że będzie o wiele więcej misji na Vietnamie. bo to głównie pod defend podchodzi, a jak zerknąłem na mapy to mają już z góry świetne zrobione bazy na wzgórzach albo w innych miejscach, gdzie jedynie co to trzeba ataki rozplanować.

Sądze, że jak vietnama damy to nawet więcej misji będzie prawdopodobnie na vietnamie, niż na podstawowej paczce
To samo było mówione o ww2. Ale żeby nie było- jeśli będzie osoba która się zadeklaruje że zrobi x misji w ciągu x czasu na wietnamie to czemu nie. Przy czym zachowałbym jakąś zasadę, że misje z paczki podstawowej mają priorytet w zapisach na sobotę (o ile będzie taka sytuacja, kto wie) Tongue
Wrr nie przesadzaj Wink całkiem sporo do tej pory było misji na ww2 Tongue (tak głównie moich xD )
Osobiście gdy patrzyłem mapy w WW2 to powiedziałem sobie "tragedia" jak tu grać piechotą, jak to mapy na skale pancerną głównie są.

a Vietnam jest idealna na Air support / defend. jak poprzeglądałem niektóre mapy (11 w paczce Unsug)
Tylko seba te mapy w Unsungu wymagają APEXA (przynajmniej połowa lepszych z nich Wink ) bo inaczej masz puste pole 0 roślinności
Assety z apexa są już free. tylko nie tanoła i pojazdy/bronie Wink
[Obrazek: 43476491b8.png]

it's just the begining!
(26-06-2018, 15:15)Mat napisał(a): [ -> ]Tylko seba te mapy w Unsungu wymagają APEXA (przynajmniej połowa lepszych z nich Wink ) bo inaczej masz puste pole 0 roślinności



[Obrazek: F3B45wV.png]
pro tip: jak już pisał Wrrr. to nie wymaga kupna Apexa, bo są assesty free dzięki zemu wszystko działa ładnie. potwierdzone info bo sprawdziłem wszystkie mapy i są piękne. boty napierniczają przez gęstą na 200metrów dżunglę. Ciekawe jak to rozwiązać xD
(26-06-2018, 19:15)Seba napisał(a): [ -> ]pro tip: jak już pisał Wrrr. to nie wymaga kupna Apexa, bo są assesty free dzięki zemu wszystko działa ładnie. potwierdzone info bo sprawdziłem wszystkie mapy i są piękne. boty napierniczają przez gęstą na 200metrów dżunglę. Ciekawe jak to rozwiązać xD

Triggery, triggery, triggery, ustawienia celności i spostrzegawczości AI. W sumie to mi zajmuje najwiecej czasu jak robię misje :V
dla ciekawości, ustawiłem globalnego opcje Ai na najniższe, w dżungli widzą na 100+ metrow i strzelaja sie przez rosliny / drzewa. a jak puszcze na czystym polu. to zobaczą się dopiero, jak będą obok siebie.
Dunno. Kiedyś odpaliłem kampanię z apexa z włączonym ASR. nigdy więcej szukania botów leżących pod krzaczkiem i widzących cię dopiero jak po nich przejdziesz. trzeci raz.
z racji wyjścia Arma 3 Creator DLC: S.O.G. Prairie Fire trzeba by porozmawiac nad istnieniem moda Unsunga, który jest niedopracowany, bugowaty i niezoptymalizowany. w przeciwieństwie do DLC która posiada zoptymalizowane rzeczy. o ile mi wiadomo assetsy i mapa jest darmowa (?) a płacisz tylko za misje single / multiplayer które możesz rozgrywać z innymi graczami. stąd niska cena 50zł.

za i przeciw ktoś coś
Jeżeli assety bronie wyposażenie + mapa są za free to można z nich korzystać misję to sb samemu można zrobić ale jeżeli płaci się 50 zł za całego moda to wolę grać na unsungu
Czytajcie opisy. Mapa na pewno nie będzie dostępna dla osób bez dlc. Reszta prawdopodobnie tak jak w przypadku innych dodatków, czyli jest możliwość "wypróbowania", tzn. możesz wsiąść do pojazdu, ale nie możesz nim kierować i są overlaye z reklamą dlc jeśli używa się jakiegokolwiek elementu wyposażenia. Assetów nie będzie dla osób bez dlc, ale jest trialowy compat mod dla osób bez dlc, z którym będą:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...2477276806

Btw. 50 pln to nie jest wygórowana cena za najlepsze jak dotąd dlc do army. Army 4 nawet jeszcze nie widać na horyzoncie, więc jak chcecie sobie przedłużyć przyjemność z tej gry to może lepiej jednak zainwestować. I nie, żaden mod nie zastąpi tego, bo za darmo nikt tak jakościowego contentu nie wypuści.
Cytat:bo za darmo nikt tak jakościowego contentu nie wypuści.

Meanwhile in RHS HQ...
Stron: 1 2