• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja modów do paczki WW2
#1

  1. Nazwa modyfikacji: IFA3 Liberation
  2. Hiperłącze (link) do pobrania modyfikacji: >link<
  3. Przedstawienie modyfikacji i jej cech (co wprowadza): Wprowadza popularne czołgi ciężkie KV-1 oraz KV-2, wprowadza zarówno czołgi z czasów wczesnej wojny ('39), dodaje różne warianty Ju-87 oraz innych samolotów, poprawia efekty uszkodzenia czołgów oraz samolotów, poprawienie obecnych czołgów takich jak T34, wariancje StuG czy też Sherman, dodane więcej dział przeciw pancernych, dodaje nowe bronie, APC, motory z montowanymi karabinami maszynowymi.
  4. Uzasadnienie propozycji modyfikacji*: Modyfikacja nie tyle co poprawia wizualnie albo mechaniczne pewne aspekty, ale dodaje także szereg nowego arsenału pancernego, armatniego oraz opancerzonego, z którego można korzystać, dzięki czemu gra nie musi się opierać głównie na czasach mid-late war, ale można także przejść do early war dzięki dodaniu czołgów używanych we wczesnym etapie wojny, ogólnie usprawnia mechanikę (zwłaszcza pojazdów) oraz dodaje efekt ogłuszenia dla czołgistów, gdy tenże czołg zostanie trafiony.
Domyślnie IFA3 Liberation jest już kompatybilny z IFA3_AIO_LITE
IFA3 Liberation posiada mody kompatybilności z ACE oraz Face Of War + ACE:
IFA3 liberation ACE
IFA3 liberation compatibility FOW ACE
IFA3 liberation compatibility FOW
  Odpowiedz
#2
Zanim przejdziemy do dyskusji nad zasadnością tego moda chciałbym zapytać czy technicznie nie ma z nim żadnych problemów? Testowałeś to już gdzieś sam? Jeśli nie to myślę, że warto, żebyśmy próbnie zrobili jakąś misję na tym, żeby większa część społeczności mogła się z tym obyć najpierw i żeby ogółem sprawdzić czy właśnie od strony technicznej nie ma nic co go zdyskwalifikuje.
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości