• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zeus 20.07
#1
Witam,

W tym miejscu zapewne pojawi się podsumowanie Pana Szachcika Zeus. 
Jako nieoficjalny teamleader mogę powiedzieć, że sama misja była całkiem spoko. Z miejsca startu do głównego celu misji było kilka niespodzianek, jednak nie wycięły połowy uczestników przez co nie było specjalnych problemów w dotarciu na miejsce. Znaczy... nie ze strony wroga, bo głównodowodzący Mięsny Jeż uznał, że doskonałym pomysłem będzie puszczenie drużyny czerwonych w składzie Vester (SMAW), Szalony (Asystent), Beermanek (medyk) oraz Sz.P. Ja (KM), której średnia waga to jakieś 38kg przez góry i doliny maldenu, podczas gdy drużyna szturmowo-chujwiejaka wesoło spacerowała sobie wzdłuż drogi.
Niestety, podczas ataku na miasto zaczęło robić się chaotycznie, ludzie zaczęli ginąc, a drużyna czerwonych wystrzelała się ze wszystkiego co miała. Zbyszko postanowił przypadkiem (ehe) zaciukać obu zakładników których mieliśmy odbić, a potem było gorzej.
Jesli chodzi o czepianie się zeusa, to trochu nie rozumiem zmiany evaca z malowniczej dolinki na miasto oddalone o jakieś 1-1,5km. (mieliśmy 1 pojazd z 3 miejscami na ok 12os, resztki amunicji. także no). Ale za to jak pieknie wystartowałem a później wylądowalem znalezionym na środku pola AN-2.

Pozdrawiam,
Wrr.
  Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Zeus 20.07 - przez Wrr - 20-07-2018, 23:54
RE: Zeus 20.07 - przez szachcik - 21-07-2018, 03:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości