• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zeus 22.07
#6
Misja bez zarzutów, dość intensywna, ogółem na plus.
Odniosę się bardziej do dowodzenia, bo moim zdaniem zasługuje na pochwałę. Pan Niezniszczalny ogarniał jednocześnie stanowisko SL i TL i poradził sobie nadzwyczajnie dobrze. Wszystko było na tyle zorganizowane, że nie dało się odczuć chaosu jak ostatnim razem (przynajmniej w drużynie szturmowej). Dowodzenie przede wszystkim bardzo przytomne. Pan dowódca niemal do końca wiedział jak wygląda sytuacja, panował nad nią i reagował w odpowiednim czasie. Drużyna przy nim nie panikowała, sprawiała wrażenie, że wie co robi, wie co ma robić i znajdowała się w większości czasu tam gdzie powinna.
Minusem w dysponowaniu zasobami może być brak dostatecznego wykorzystania arty, ale moim zdaniem przykrywa to zupełnie sytuacja w której przy ograniczonej amunicji likwidowane były bardzo skutecznie zarówno patrole piechoty jak i pojazdy opancerzone przeciwnika. Nie winiłbym tu NieZaleznego, bo i tak miał nadmiar taktycznych obowiązków, no chyba że wyznaczyłby na początku misji kogoś do koordynowania arty.

[spoiler=Ciastko dla Niezniszczalnego][Obrazek: cookies.png][/spoiler]

Co do Ronina to powiem tyle, że przy jego braku doświadczenia i orientacji dowodził adekwatnie do tychże atrybutów. Nie rozumiem śmiałości i odwagi podejmowania się funkcji TL, zwłaszcza w drużynie gdzie nie ma Ci kto podpowiedzieć w razie czego. Cechy na przyszłego dowódcę wydaje mi się, że są, ale może najpierw trochę ogrania.
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
  Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Zeus 22.07 - przez Bon - 22-07-2018, 01:37
RE: Zeus 22.07 - przez kbz - 22-07-2018, 12:28
RE: Zeus 22.07 - przez Bon - 22-07-2018, 22:17
RE: Zeus 22.07 - przez kbz - 22-07-2018, 22:22
RE: Zeus 22.07 - przez Marcin648 - 22-07-2018, 22:26
RE: Zeus 22.07 - przez szachcik - 23-07-2018, 06:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości