• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Coop 23.08.18 20:00] Witamy w Fallujah
#19
Kilka słów od HQ.
Misja wykonana średnio, niedopracowana przede wszystkim, ale grało się nawet dobrze. 
Na początek lekki chaos z wyposażeniem. Wszystko wpakowane do jednego MRAP-a, w tym taka podstawowa rzecz jak radia, które każdy musiał wymienić. Medycy coś tam marudzili na brak jakiegoś tam bandaża, ale nie będę tego oceniał, bo może takie było założenie.
Frekwencja ponad stan sprawiła, że konieczne było dostawienie do konwoju jeszcze jednego pojazdu. Mimo to logistycznie i tak nie było to dobrze rozwiązane, bo zabieranie z celów ponad 20 zwłok było chyba niewykonalne, a na pewno męczące i niepotrzebne. Można to było wymyślić lepiej. Co do samych zadań przyczepię się jeszcze, że poza głównym "oczyszczeniem drogi dla konwoju" pozostałe były mocno niesprecyzowane.
Jeśli chodzi o samą rozgrywkę to początkowo była dość męcząca (ze względu na to co napisałem powyżej), ale z czasem się rozkręciła. Wroga nie było dużo, ale trzeba było być cały czas skoncentrowanym, bo mógł być wszędzie (trudny teren: wąska droga, sporo przeszkód, gęsta zabudowa).
Gracze poradzili sobie całkiem nieźle. Czasami lekki chaos w rozkazach z mojej strony i chwilowa dekoncentracja przy pilnowaniu perymetrów powodowały, że dawaliśmy się zaskoczyć. Ale i tak jak na misję z konwojem wypadło dobrze. 

Plusy
+ frekwencja,
+ progres w grze konwojem (organizacja),
+ dobry odbiór misji (subiektywnie dla mnie odbiór misji dobry i miło będę wspominał)

Minusy
- kilka niedociągnięć logistycznych i w wyposażeniu
- cele misji (trochę niejasne, mało immersyjne)
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
  Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: [Coop 23.08.18 20:00] Witamy w Fallujah - przez szachcik - 24-08-2018, 19:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości