• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[COOP | 07.09.2018 | 20:00] Round the field
#1
Round the field
COOP | 07.09.2018 | 20:00

[Obrazek: TXLUWuB.jpg]

Opis
W postępującej wojnie przeciwko Czarorusi, wojsko rosyjskie przyjęło strategię odcięcia tego państwa od dostępu do morza, co oznaczałoby również pozbawienie ich sporej części zaopatrzenia, a w konsekwencji prawdopodobnie zmusiło do kapitulacji. Czarnorusini zaciekle bronią ostatniego półwyspu, którego brakuje Rosjanom do realizacji ich planu. Kluczem do zwycięstwa ma być zajęcie lotniska, które ułatwi w następnym etapie bombardowanie pozycji wojsk CDF w portowych miejscowościach.

Miejsce
Chernarus

Zadania główne
- Oczyścić teren lotniska z jednostek wroga
- Oczyścić teren wokół lotniska z patroli wroga (Petrovka, Grishino, checkpointy Vybor-Kabanino, Lopatino)

Dodatkowe informacje
Do dyspozycji dostajecie 2x BTR-60, Urala ZU-23 oraz moździerz (30 pocisków). W Uralu są również 2 wyrzutnie Igla z 6-cioma rakietami. Nie bez powodu oczywiście, gdyż lotnisko na południu patrolują 2 uzbrojone helikoptery wroga (Uh-1h od wschodu i Mi-8 Amtsh od południowego-zachodu).
Mamy też informacje, że dwie drogi (na zachodzie i południu) patrolują pojedyncze BTR-ki. Jest jeszcze trzecia BTR-ka, która patroluje płytę lotniska. Na lotnisku wróg ulokował swoją bazę, w której stacjonuje sporo piechoty i serwisowane są helikoptery. Z dwóch stron bazy umieszczono po 2 stacjonarne KM'y, których dokładna pozycja będzie oznaczona na mapie. Na lotnisku spodziewać się można co najmniej 50 jednostek piechoty, która patroluje również skrajne części lotniska.
W okolicznych miejscowościach wróg ulokował wysunięte patrole w sile co najmniej 15 jednostek w każdej, ale ta ilość na pewno wzrośnie, gdyż wróg cały czas się wzmacnia.

[spoiler=AO][Obrazek: JcrdWru.jpg][/spoiler]

[spoiler=huey patrol][Obrazek: n4h46qh.jpg][/spoiler]

[spoiler=mi8 patrol][Obrazek: VvlS8Ib.jpg][/spoiler]


Sloty

Alpha 1-1
1. Sergeant/SL - szachcik
2. Medic - Bon
3. Engineer - Terich

Alpha 1-2
1. Junior Sergeant/TL - Wrr
2. Medic - Tomo
3. Rifleman (Podnos/moździerz) - Dymek
4. Rifleman (Podnos/moździerz) - NieZalezny
5. Rifleman - Mat
6. Rifleman - Dziuba

Alpha 1-3
1. Junior Sergeant/TL - rispo
2. Grenadier RPG-7 - Zbysiek
3. Grenadier Asst. - Antrzej
4. Rifleman - 
5. Grenadier RPG-7
6. Grenadier Asst.

Mody
Paczka podstawowa
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
  Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[COOP | 07.09.2018 | 20:00] Round the field - przez szachcik - 07-09-2018, 04:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości