• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Coop | 17.03.2018] Прибытие в горячую
#1
Data: 17.03.2018 Sobota 19:30
Nazwa misji: Прибытие в горячую
Mapa: Takistan Mountains
Typ: CooP

Opis sytuacji:

Rok 1983, 4 rok trwania wojny Afgańsko-Radzieckiej.

Ofensywa Radziecka zatrzymała się z powodu braku w paliwie. Bez przezbrojenia i przygotowania natychmiastowo został wysłany konwój z zaopatrzeniem zapewniany, że wkrótce dotrą do bazy w której otrzymają przezbrojenie.

Zadania główne:

- Nie Dopuścić do zniszczenia wszystkich Ciężarówek z paliwem (Warunek przegranej)
- Dostarczyć Ciężarówki z paliwem do celu (Warunek zwycięstwa)

Zadania dodatkowe:

-Nie strać żadnej Ciężarówki z paliwem
- Nie strać żadnych pojazdów bojowych

Sloty:

Alpha 1-2:
1. Sergeant (Cło pograniczne / Dowódca 1-ego posterunku) - SebatianIIIWielkiKsiążeBuzdyrganiINarodówZjednoczonych

Alpha 1-1:
1. Junior Sergeant (Zastępca konwoju)
2. Driver BTR-60PB Pierzu24
3. Gunner BTR-60PB WujekZoltax
4. Medic Wadny
5. Rifleman (Gp-25)
6. Rifleman Krystian
7. Machine Gunner (PKM) BoneBreaker
8. Driver (Armored)[Truck] JEKOB
9. Engineer DiaZ

Alpha 1-3:
1. Sergeant (Dowódca konwoju)
2. Medic NieZalezny
3. Driver BRDM-2UM (Armed) Tadzio
4. Rifleman
5. Rifleman (GP-25) zbysiek*
6. Rifleman Blaszkn
7. Driver (Armored)[Truck]
8. Engineer spygame7554

Mapa:

[spoiler=Mapa][Obrazek: 6366D6D2D5971AC446644815F4C863FB9D0C59DD][/spoiler]

Dodatkowe informacje:

- Podstawowa paczka ACE Download

- jedno życie OD momentu opuszczenia pierwszego postoju z bazy
- Dowódcy Alhpa 1-3 i 1-1 mogą (nie muszą) wybrać zastępców do dowodzenia oddziałem w przypadku zginięcia
- - w Przypadku nie wybrania żadnego zastępcy, w przypadku śmierci Junior Sergeanta z Alpha 1-1 nad oddziałem przejmuje dowodzenie Sergeant z Alpha 1-3. i wice wersa
- konwój ma poruszać się po drodzę.
- brak wrogich IEDów
#2
Alpha 1-1
9. Engineer
#3
Gunner BTR-60PB
[Obrazek: 76561198020798801.png]
#4
Alpha 1 1 Medyk
[Obrazek: 4AHEmRz.jpg]
#5
Alpha 1-3:
1. Sergeant (Dowódca konwoju)
2. Medic
3. Driver BRDM-2UM (Armed)
4. Rifleman
5. Rifleman (GP-25) - zbysiek
6. Rifleman
7. Driver (Armored)[Truck]
8. Engineer
[Obrazek: CYZRFcP.png]
#6
2. Driver BTR-60PB: Pierzu24

Wpisuje kumpla bo nie ma konta a chce zagrać
[Obrazek: 76561198020798801.png]
#7
8. Driver (Armored)[Truck] - JEKOB
#8
to niech zapisze se sam, co rąk nie ma do roboty tylko czeka na gotowe od kolegi? xD
#9
Alpha 1-3 medyk
#10
PKM 1wszy team
#11
Alpha 1-3
8. Engineer
#12
Obojętnie
[Obrazek: 107410_screenshots_20161101174503_1.jpg]
#13
3. Driver BRDM-2UM (Armed)- Tadzio
Alpha 1-3
#14
Alpha 1-1:
6. Rifleman Malkazar - Krystian
#15
MISSION COMPLETED
Summary: Konwój z zaopatrzeniem dojechał bezpiecznie do celu pomimo paru strat własnych oraz jednego BTR-60PB, zostało wykonane 1 zadanie dodatkowe pt:. "Nie dopuść do zniszczenia żadnej ciężarówki z cysterną",
Opis: Ogólnie misja wyszła okej, pomimo początkowych problemów.

Problemy:
Serwer:
  • Brak uwag, wszystko działało ładnie.
ZEUS:
  • Wszystkie jednostki ładnie się mnie słuchały, zamiast cipowato chować się za drzewami, domami i innymi takimi. parły naprzów i rzadko kładli się na ziemie, by skorzystać z osłony trawy
  • Raz podczas misji zamiast skopiować jednostkę CTRL + C klikłem CTRL + X przez przypadek i zniknęły WSZYSTKIE JEDNOSTKi. tak się przeraziłem zacząłem myśleć po czym sobie kliknąłem CTRL + V i nagle wszystkie jednostki pojawiły... nawet paredziesiąt metrów od graczy, przez co widzieli magicznie pojawiającą się jednostkę :< (to jedyna sytuacja sytuacja była)
  • Więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie serdecznie żałuję..
MissionMaker:
  • Zjeb***m totalnie przez co coop odbył się praktycznie z 60minutowym oopóźnieniem chociaż obdyłoby się to szybciej, gdybym miał szybszy komp :< (uwaga podaje numer konta abyście mnie wsparli finansowo celem kupienia lepszego sprzętu ... )
  • Zapomniałem o plecakach dla inżynierach i nie mogli toolboxa pomieścić (opcjonalnie dla medyków ale skrzyneczka co prawda była tóż pod nosem i nie powinn być problemu)
  • Więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie serdecznie żałuję..
Nieobecności:
  • Wadny
  • JEKOB

Moje Uwagi:
  • Był zakaz respawnu, ale gdy BTR został zniszczony zadecydowałem że pozwole im wrócić, ponieważ zginęli przez Technikala na którym strzelec był nieprzytomny a arma działa tak, że nieprzytomny strzelec na technikalu wciąż strzela.. jednocześnie leżąc na pojedzie i nie można go praktycznie zabić z tego powodu.
  • Strasznie długie przerwy były robione, nie respiłem dodatkowe jednostki z powodu nie ogarnięcia - i nie krycia perymetrów podczas braku ataku wroga, gdybym wtedy zrespił wrogów, podeszliby wystarczająco blisko, aby rzucić granat i rozwalić połowę drużyny
[Obrazek: I9i4llN.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości