Podanie przyjęte Podanie [Community]
1. Nick. WujekZoltax a.k.a. Zoltax

2. Wiek. osiemnaście

3. Link do profilu steam. [KLIK]
4. Nazwa rangi o którą aplikujesz (także nowa jeśli ją proponujesz). [Obrazek: xLJtCh0.png]Szeryf

5. Uzasadnienie podania . Zacznę od początku, ci którzy mnie znają jeszcze ze strefy wiedzą że nie byłem pro-regulaminowy. Ostatnie lata grałem sobie klanie A2/A3 i nauczyło mnie to wrażliwości na regulamin i ogólnej dyscypliny. Wierzę że nadaję się na to stanowisko ze względu na swoje doświadczenie. Naszło mnie na napisanie podania przez ostatnie wydarzenia które są nagminne i upierdliwe, i wierzę że przydałoby się nowe narzędzie ucisku żeby pomóc utrzymać kulturę wspólnoty graczy i komfort gry.

Do tego czasu nie mam pojęcia co napisałem w piątym punkcie ;_;, mam nadzieje ze ma to jakąś składnię i sens logiczny
[Obrazek: 76561198020798801.png]
Szeryf nie ma jeszcze żadnych praw, jestem jak najbardziej za!
(02-04-2018, 18:25)Seba napisał(a): Szeryf nie ma jeszcze żadnych praw, jestem jak najbardziej za!

Szeryf

1. Egzekwuje regulamin i bierze udział w jego tworzeniu. 
2. Może samodzielnie nakładać kary na użytkowników (ale tylko na podstawie regulaminów). 
3. Immunitet Szeryfa:
- ma prawo raz pomylić się w wydawanym wyroku (błędnej interpretacji regulaminu) bez ponoszenia konsekwencji, pod warunkiem udowodnienia działania w dobrej intencji (każda kolejna skutkować będzie utratą rangi na okres min. 1 miesiąca)
- ma prawo ukarać użytkownika "w ciemno"/bez podstaw w regulaminie pod warunkiem złożenia natychmiastowego wyjaśnienia (tzn. udowodnienia bezsprzecznej słuszności kary i braków w obecnej formie regulaminu

Jestem 50% na tak i 50% na nie
No nie wiem seba czy taki brak przywilejów Smile
Przyda się dodatkowa pomoc i świeża krew.
Podanie przyjęte
Kładziesz się do łóżka, zamykasz oczy i próbujesz nie być na świecie - to jest spanie.
~Zbysiek

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości