• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zombie Coop | 15.04.2018] Need Assistance!
#1
Data: 15.04.18 Niedziela 19:30
Nazwa misji: Need Assistance!
Mapa: Chernarus Redux
Typ: Coop

Opis sytuacji:

Mgła spowiła całą chernarus, w Chernogursku wybuchła panika i strzelanina, Elektrozavodsk padł zaraz po Cherno. Postanowiono ewakuować całą Chernarus w stronę Krasnostavu, oddziały Delta zostały wysłane aby przeprowadzić w miasteczku ewakuację, jednak i tam wybuchła panika i padły strzały. ulica została zablokowana. Delta prosi o natychmiastowe wsparcie w celu utrzymania porządku

Z miejscowości Berezino zostanie wysłane wsparcie dla Delty

Zadania główne:

-Pomóż sekcji Delta w zaprowadzeniu porządku

Sloty:

Alpha 1-1:
1. Team Leader Szachcik
2. Squad Leader BoneBreaker
3. Medic
4. Medic Barmanek
5. Machine Gunner (M249) Gerhex
6. Assist Mach. Gunner
7. Rifleman (Light) Malkazar - Krystian
8. Rifleman (Light)
9. Rifleman (Light)
10. Rifleman (Light) Wrrr

[CLASSIFIED]:
1. [CLASSIFIED] zbysiek*
2. [CLASSIFIED] Diaz
3. [CLASSIFIED] Sallami

Rezerwa:
- klapek :>

Mapa:


Dodatkowe informacje:

- można zapisywać się do classified, jednak jeśli drużyna Alpha 1-1 nie będzie pełna, automatycznie ludzie z Classified dołączają do Alpha 1-1
- Przewidywany 1 powrót, w postaci wątku fabularnego. ludzie którzy zginą, i chcieliby powrócić, będą musieli czekać aż do tego momentu.
- na misji znajdują się dodatkowe znajdźki fabularne (notatki, bądź laptopy) które można czytać, pomagają one zorientować się w terenie, podjąć pewne decyzję albo poinformować, co się stało w okolicy.

#2
5. Machine Gunner (M249) \o/
[Obrazek: E9vWyK.gif]
#3
rezerwa :>
#4
1. [CLASSIFIED]
[Obrazek: CYZRFcP.png]
#5
2. [CLASSIFIED]
#6
[CLASSIFIED]:
1. [CLASSIFIED]
2. [CLASSIFIED]
3. [CLASSIFIED]
[Obrazek: hFLirBl.gif]
#7
TL
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
#8
a co mi tam, SL
#9
7. Rifleman (Light) Malkazar - Krystian
#10
4. Barmanek aka pawulon
#11
10. Rifleman (Light)- Oro. (wstepnie. zobaczym czy mody się pobioro)
#12
Przypominam o 4. punkcie regulaminu serwera:
4. MM powinien zamieścić podsumowanie po odbytej misji;
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
#13
racja, miałem dodać podsumowanie dzień później ale standardowo zapomniałem (stąd zazwyczaj robie od razu po misji)
zaraz dodam
#14
TO BE CONTINUED...
 Summary:  Alpha dotarła do miejsca operacji, jednak nikt z drużyny delta się nie odezwał, prawdopodobnie jeden z ocoalałych z miasta podjumał jednego z 3 hummve i odjechał. Alpha odkryła niepokojące masowe groby cywilów, przez co Zastępca dowódcy (bo dowódca umaru) zaczął wątpić w sens całej misji jak i próby opanowania sytuacji i wraz z resztami ocalałymi zdecydował się nie czekać na transport tylko uciec na własną rękę, kwalifikując się wraz z drużyną z żołnierzy na dezerterów dla wojska, a Survivorów dla wszystkich, którzy nie mają z wojskiem nic wspólnego.
Opis: Oj Oj Oj... problemy opiszę niżej, jednak coraz więcej rzeczy się dowiaduję co robić a czego nie podczas tworzenia misji, to chyba jakiś sukces

Problemy:
Serwer:
  • Brak uwag, wszystko działało ładnie.
     

ZEUS:
  • Zbyt częste nękanie biednych soldate

  • Więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie serdecznie żałuję..

MissionMaker:
  • Skopiowanie niektórych modółów z opcjami, nie nadpisują ich, tylko resetują, przez co jeden z kluczowych opcji zombie był po prostu zepsuty, co wpłynęło na rozgrywkę...
  • Więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie serdecznie żałuję..

Nieobecności:
  • wszyscy byli
Moje Uwagi:
Gdyby nie Salli na drugim Zeusie (dobrze, że zginął przy małej pomocy :p) to gra wyglądałaby o wiele inaczej, możliwe że krócej jak i mniej dokładnie, więc tutaj podziękowania dla Salliego


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości