• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[COOP| 20.04.2018] Odzyskać kontrole
#1
Data: 20.04.2018 godzina 20:10


Nazwa misji: Odzyskać kontrolę
Mapa: Lingor

Typ: [Coop]


Opis sytuacji:


Władze wyspy Lingor od miesiąca nie radzą sobie z rebeliantami którzy rozpoczęli powstanie na terenie całej wyspy. Nie mogąc opanować sytuacji rząd postanowił poprosić o pomoc USA. Waszym zadaniem jest odzyskanie kontroli nad półwyspem znajdującym się na zachód od miasta San Arulco. 

Zadania główne:

- Odzyskać kontrolę nad przejazdem
- Zabezpieczyć lądowisko przemytników
- Zdobyć skład broni i amunicji


Sloty:

Alpha:

1. Squad-Leader: Szachcik
2. Strzelec: Wadny
3. Strzelec: Bon

Bravo:

1. Team-Leader:
2.Celowniczy KM:
3.Strzelec:
4.Strzelec (M27):
5.Asystent Celowniczego KM:

Charlie:

1. Team-Leader:
2. Inżynier bitewny: Diaz
3.Strzelec(SMAW): Vester
4.Strzelec wyborowy: zbysiek*
5. Medyk: Barmanek

Delta:

1. Team-Leader: Oro
2.Strzelec(M136): NieZalezny
3.Strzelec(M27): klapek
4.Strzelec: Tadzio
5.Medyk: Gerhex



Mody:




Dodatkowe informacje:

Respicie się w łodzi i to ona zabiera was w okolice celu. O tym że powinniście wyjść z łodzi poinformuje was komunikat do tego czasu proszę nie opuszczać stanowisk. W pojeździ znajdują się dodatkowe magazynki apteczki itp. 
Informacje o aktualnych lub nowych zadaniach będą znajdować się w zakładce zadania na podglądzie mapy.
#2
4.Strzelec wyborowy:
[Obrazek: CYZRFcP.png]
#3
Delta:

5.Medyk
[Obrazek: E9vWyK.gif]
#4
ALPHA 3
#5
2. Inżynier bitewny
#6
SL
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
#7
Barmanek
#8
Ten ostatni slot w alphie, co na nim robisz pju pju pju
[Obrazek: 4AHEmRz.jpg]
#9
Rerererezerwa
#10
Charlie
Strzelec (SMAW)
#11
Delta
1. Team-Leader: Oro
#12
Delta:
3.Strzelec(M27):klapek
#13
Delta
2.Strzelec(M136):
#14
Gotowy do przydziału w zależności od potrzeb(obojętnie)
[Obrazek: 107410_screenshots_20161101174503_1.jpg]
#15
4.Strzelec:Tadzio Delta Tongue
#16
Jeśli zadziała mi dzisiaj arma to mogę nawet wejść na dowódcę.
REZERWA
[Obrazek: 76561198020798801.png]
#17
Wypisuje, wypadło mi cuś
[Obrazek: 4AHEmRz.jpg]
#18
To ja za wadnego Wink
Never spend 6 minutes doing something by hand when you can spend 6 hours failing to automate it ~Zhuowei Zhang
[Obrazek: NTFSyLu.gif]
#19
Przypominam o obowiązku zamieszczenia podsumowania.
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
#20
To ja coś napisze od strony medycznej :p

Na początek sprzęt:
  • Zamiast dawać ammo, broń czy medykamenty do pojazdu lub skrzyni, żeby się przezbroić lepiej chyba by było jakby każdy miał z góry przypisany do slota / postaci cały sprzęt. Ewentualnie dać zapasową skrzynie albo arsenał jakby komuś coś brakowało. Bo tak to kradno ...
  • Teraz do wszystkich Missionmakerów [Obrazek: SrEUzye.png] (i nie tylko). Jeśli chodzi o sprzęt jaki mamy na początek i w późniejszych fazach rozgrywki to trzeba brać pod uwagę, że wpływa on na realizm i tępo rozgrywki, czyli np. jak mam dużo apteczek osobistych to jestem w stanie wyleczyć dużo osób ciężko rannych lub ze złamaniami, ale gdybym miał ich mniej to wtedy jestem zmuszony odpowiednio je wykorzystywać dla najbardziej potrzebujących. Spowalnia to tępo rozgrywki ale dodaje trochę do realizmu. Podobnie jest z amunicją, pojazdami, bronią itp.  
  • Medyk mógł dostać troszkę więcej granatów dymnych i mniej apteczek osobistych (chyba, że tak było zaplanowane). 
Teraz coś o drażliwych sytuacjach:
  • Jak medyk was opatruję to prosiłbym aby się  nie ruszać (można głową), chyba że jesteśmy pod ostrzałem albo teren jest niebezpieczny / niezabezpieczony.
  • Jak ktoś się odłącza od drużyny niech najpierw się zapyta czy może a jak już się odłączył niech to zgłosi, bo były takie sytuacje, że ktoś padł a ja nie wiem gdzie leży. Najlepiej jakby drużyna trzymała kontakt wzrokowy miedzy sobą, a jak już ktoś musiał się odłączyć niech zgłasza wszelkie zmienne o swojej pozycji i o statusie (jak otrzymał obrażenia).
  • Info dla medyków: jak kogoś opatrujecie to załóżcie broń na plecy, ponieważ jak jesteście za daleko od rannej osoby i chcecie np. użyć bandażu to animacja z chowaniem broni może anulować pasek ładowania.
  • Zachęcam do korzystania z bandaży i leków, nie czekajcie na medyka aż was opatrzy (to tylko w ramach przypomnienia).
Wrażenia z misji:
  • Mega fajna misja na poziomie :3
Chyba tyle...

Pozdrawiam \o/
[Obrazek: E9vWyK.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości