• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[COOP | 04.05.2018 | 19:00] Noworosyjska Krew
#1
Noworosyjska Krew

                                                                                                                                                          Data: 04.05.2018 19:00

Miejsce: Everon

Typ: [Coop]

Opis sytuacji:


Noworosjanie kilka miesięcy temu opanowali wyspę Everon pod władzą Stanów Zjednoczonych. Organizacja Narodów Zjednoczonych oraz Rosjanie zadeklarowali pomoc w załagodzeniu konfliktu. Do tej pory Noworosjanie oddali im 1/5 wyspy. Nie wiemy jakie są prawdziwe powody uczestnictwa tych dwóch nacji. Kilka miesięcy później...
Sytuacja jest coraz bardziej napięta, ONZ oraz Rosjanie nie robią praktycznie nic w stronę załagodzenia konfliktu, rząd Stanów Zjednoczonych planuję inwazję na wyspę.


Zadania Skoczków:


1.Poczekać aż Drużyna Nurków zniszczy radar.
Bez tego nie będzie możliwy zrzut, nie wiemy czym wróg do końca dysponuję.
2.Wykonać zrzut w pobliżu punktu Everon 1.
NIE WYKRYCI.
3.Zniszczyć zapasy w okolicy Everon 1.
Mamy informacje o zasobach wroga w tym miejscu, las aż się świeci na termowizji.
4.Przedostać się oraz oczyścić punkt Everon 2.
Główne miasto, ważne strategicznie. Jest na pograniczu terytorium ONZ oraz Rosjan, zadeklarowali się wycofać swoje wojska z miasta.
5.Oczekiwać na dalsze rozkazy.


Zadania Nurków:


1.Przemieścić się do punktu Zrzut 1 oraz zabrać z niego ładunki wybuchowe.
Gdybyście zabrali ładunki ze sobą łódź by płynęła znacznie wolniej, dlatego zostały one wam zrzucone.
2.Przedostać się do punktu Grom 1, zniszczyć radar oraz ewentualne zaopatrzenie wroga.
Zadanie byłoby nieosiągalne gdyby nie pogoda. Na wybrzeżu aktualnie jest minimalna widoczność przez mgłę oraz wczesną porę.
3.Sprawdzić nadmierną aktywność sił Noworosyjskich w punkcie Grom 2.
Zauważyliśmy na podglądzie z UAV iż wywożą w to miejsce cywili, nie wiemy w jakim celu, dlatego macie to sprawdzić.
4.Przeszukać budynki w Grom 3.
Mamy informację o działaniu ważnych oficerów w tym miejscu. Możliwe, że się dowiemy kto ich opłaca.
5.Wesprzeć Skoczków w Everon 2.
6.Oczekiwać na dalsze rozkazy.

Sloty:
Bravo 1-1

1.Nurek TL
2.Nurek-Diaz
3.Nurek
4.Nurek
5.Nurek Med

Bravo 1-2

6.Squad Leader-
7.Team Leader
8.Operator
9.Operator Dron-Zbysio
10.Medyk
11.Team Leader
12.Saper-klapek
13.Mechanik
14.Medyk
15.Operator



Mody:


Dodatkowe informacje:
Cywile są przyjaźnie nastawieni
Każda grupa ma za zadanie robić zdjęcia materiałom dowodowym. Staramy się udowodnić że Rosjanie nie mają dobrych intencji w sprawie wyspy.
Nurkowie robią zdjęcia wszystkim schwytanym lub zabitym osobom w punkcie Grom 3, jak i równiesz materiałom wywiadowczym. Nic nie zbieramy oprócz zdjęć.
CHODZI O PRZYCISK F12 JAKBY KTOŚ NIE OGARNĄ, ZDJĘCIA PO MISJI WYSYŁACIE DO MNIE NA STEAM.
[Obrazek: 4AHEmRz.jpg]
#2
2.Nurek
#3
1-2 SL
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
#4
1-2 Dron
[Obrazek: CYZRFcP.png]
#5
Misja przełożona na jutro 04.05.2018, godzina 19:00. Z powodu małej ilości chętnych. Zapraszam Smile
[Obrazek: 4AHEmRz.jpg]
#6
Wypis
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
#7
Może dodaj do kalendarza.
[Obrazek: CYZRFcP.png]
#8
Proszę, ale z tego co pamietam marcin zepsuł
[Obrazek: 4AHEmRz.jpg]
#9
Saper
#10
5....
#11
Przekładamy na jutro... Znowu z tego samego powodu, godzina niezmiennna
[Obrazek: 4AHEmRz.jpg]
#12
Wypis
[Obrazek: CYZRFcP.png]
#13
Zawieszam misje do czasu zwiększenia frekwencji
[Obrazek: 4AHEmRz.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości