• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Vietnam Coop | 15.07.2018] Operacja Szczupak (Cz1)
#21
Jak ten drugi medyk dostępny to ja chętnie
Prezydent, Zeus, VIP, pułkownik z lotniskowca.

[Obrazek: 2RjCfwn.jpg]

[Obrazek: tenor.gif?itemid=20018143]
  Odpowiedz
#22
Scout (M2 Carbine) Tomo
  Odpowiedz
#23
Wypis
  Odpowiedz
#24
z racji iż Sqick nie pierwszy raz się zapisał na mojego (na większości) coopa, po czym nie przyszedł albo 60minut przed końcem się wypisał dopiero co. zabierając przez ten cały czas innym osobom slota, a w szczególności ważnego slota (medyk, asystent, etc.)

Na moje coopy będzie miał wstęp przez jakiś czas tylko na rezerwę, jeśli administracja uważa, że nie mogę tak postępować, to oczywiście nie postąpię tak.
  Odpowiedz
#25
Wypis, oczywiście gejalna arma mi wywaliła unsunga po restarcie komputera....
[Obrazek: 4AHEmRz.jpg]
  Odpowiedz
#26
(15-07-2018, 19:13)Sqick napisał(a):
(15-07-2018, 19:10)Seba napisał(a): z racji iż Sqick nie pierwszy raz się zapisał na mojego (na większości) coopa, po czym nie przyszedł albo 60minut przed końcem się wypisał dopiero co. zabierając przez ten cały czas innym osobom slota, a w szczególności ważnego slota (medyk, asystent, etc.)

Na moje coopy będzie miał wstęp przez jakiś czas tylko na rezerwę, jeśli administracja uważa, że nie mogę tak postępować, to oczywiście nie postąpię tak.

jebie na to ciepłym moczem

jak tak "jebiesz na to" to na ch*j sie wpisujesz? próbujesz trollować czy kogoś wkurzać? ani jedno ani drugie ci nie wychodzi
  Odpowiedz
#27
MISSION COMPLETED
summary: Pomimo straty połowy składu w tym sapera, ludzie spięli się i misję wykonali. Część druga: Ofensywa w Korycie już wkrótcę.

Problemy:
Serwer:
  • Brak uwag, wszystko działało ładnie.

ZEUS:
  • zrobiło mi się smutno Bon'a gdy kulał, cel był tysiące metrów zdala (+ pare rzek do przepłynięcia) i go uleczyłem z zeusa bez pozwolenia. już dostałem od niego opieprz ale pewnie i tutaj jeszcze napisze
  • Więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie serdecznie żałuję..

MissionMaker:
  • musiałem przypadkowo zamiast Disable wziąć chyba Enable z radiami i sobie ludzie puścili jedno czy 2 czy 3 muzyczki.
  • Więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie serdecznie żałuję..
Nieobecności:
  • Frosterox
Moje Uwagi:
gdy na ZEUSie latałem nie słyszałem wzywania artylerii.. chciałem zrobić klimatycznie a wyszło jak zawsze. *smutna twarz*
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości