• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[JO | 07.07.2018] Pustynny Zmierzch
#1
Exclamation 
[Obrazek: logo.png]




Joint Operation 
Pustynny Zmierzch 

Termin: 07.07.2018 
Godzina: 18:00 CEST 

OPIS:
Szybko rosnące wpływy państwa islamskiego na terenie Takistanu doprowadziły do przewrotu politycznego którego skutkiem było pozbawienie faktycznej władzy rządu Takistańskiego. Po obaleniu rządu państwo islamskie zyskało wielu nowych rekrutów którzy wcześniej służyli w siłach zbrojnych takistanu. Wzmocnione wojska radykałów islamskich przeprowadziły atak na prowincje Rasman. O godzinie 9:00 jednostki piechoty wspierane przez zmotoryzowane oddziały szturmowe oraz siły pancerne zdobyły lotnisko, okoliczne miasto, pomniejsze miejscowości oraz lokalne pola roponośne. Jednocześnie siły powietrzne i naziemne takistanu rozpoczęło ofensywne działania na tereny oraz bazy NATO położone na południe od Rasman. Po 5 godzinach jednostką wojsk amerykańskich stacjonujących w rejonie udało się odeprzeć atak oraz odzyskać łączność. Tymczasem sztab US army wraz z wywiadem stacjonującym w rejonie działań ofensywnych takistanu przygotował plan odzyskania kontroli oraz powstrzymanie ekspansji ISIS. 


>>> ODPRAWA <<<

Każdy biorący udział w misji ma znać najważniejsze informacje znajdujące się w pliku z odprawą.
Dla naszej grupy został przydzielony drugi pluton, pierwszej kompani batalionu "Cavalry" operujący w dwóch drużynach pod wywołaniami Julliet-1 oraz Julliet-2, a także slot pilota w batalionie sił powietrznych "Siły specjalne II" pod wywołaniem X-Ray.
Najważniejsze informacje odnośnie zadań głównych znajdują się na stronie 2. odprawy, a szczegółowe cele dla batalionu Cavalry na stronie 7.

Częstotliwości na jakich będziemy operować to:
- kontakt z dowódcą kompanii Cavalry na radiu długim (dla dowódców plutonów): 74mhz
- kontakt z dowódcą plutonu Julliet (dla TL'ów): 74mhz
- drużyna Julliet-1: 74,3mhz
- drużyna Julliet-2: 74,4mhz


>>> SLOTY <<<

(Do zapełnienia przez nas)

JULLIET
Squad Leader/plutonowy - szachcik

Julliet-1
Team Leader - NieZalezny
Medyk - Mat
Grenadier - Vester
AT Javelin - Barmanek
Amunicyjny AT - Marcin
Strzelec m136 - Diaz
Strzelec - Seba
Strzelec - Alexander
Strzelec - Szalony

Julliet-2
Team Leader - Wadny
Celowniczy KM - Rysio
Amunicyjny KM -
Grenadier - malkazar
Strzelec m136 -
Mechanik - Terich
Strzelec - Ronin
Strzelec - Węszulek
Strzelec -

Siły specjalne / X-Ray
Pilot - klapek

Slot pilota (X-Ray) został przydzielony dla Zbyśka (proszę także o potwierdzenie obecności w tym temacie).

>>> MODY <<<

- Paczka nieco się różni od naszej podstawowej, proszę się na to przygotować (jest kilka modów mniej).


Proszę wszystkich zapisanych o śledzenie tego tematu, gdyż mogą pojawiać się tu dodatkowe informacje/aktualizacje bądź ogłoszenia.
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
#2
pilot
[Obrazek: CYZRFcP.png]
#3
Julliet-1
Grenadier
#4
Potencjalne osoby do obsadzenia slota Squad i Team Leaderów:

Bon (jeśli nie będzie HQ)
Terich
Mat
NieZalezny
Wadny
klapek
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
#5
zwykłego szczelca gdziekolwiek poproszem
#6
Dobra niech strace xD mogę być dowódca (TL Juliet 1) ;P a jak nie to Medyk ;D ps.Jak ja będę dowódca dajcie na drugiego Tericha ;P
#7
Jak już wspomniałem moge być w HQ, jeżeli HQ się zapełni zaklepuje Plutonowego
#8
Mnie jednak nie będzie, wyjazd szóstego.
[Obrazek: CYZRFcP.png]
#9
Julliet-1
Strzelec m136
#10
Wstrzymuję się z wyborem do czasu wybrania dowódców...
[Obrazek: 4AHEmRz.jpg]
#11
żuliet 1
Proca AT
#12
Juliet-1
Strzelec - Tadzio
#13
Juliet-1
Strzelec - szalony
#14
Julliet-2 Celowniczy KM
#15
Julliet-2 strzelec : Ronin_2106
#16
Julliet-1
Amunicyjny AT
Never spend 6 minutes doing something by hand when you can spend 6 hours failing to automate it ~Zhuowei Zhang
[Obrazek: NTFSyLu.gif]
#17
UPDATE

Julliet-1 uzupełnione.
Na dowódców przydzieliłem NieZaleznego oraz Wadnego, plutonowym zostanę ja, a Bon idzie do sztabu.
Terich na razie wpisany na mechanika.
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
#18
Julliet 2 -Węszulek (strzelec)
#19
Juliet-2 Grenadier
#20
UPDATE

Jutro (tj. piątek) o godzinie 18:00 zrobimy małe przygotowanie do misji. Proszę wszystkich zapisanych aby w miarę możliwości się zjawili.
Omówimy sobie najważniejsze rzeczy z odprawy, ustalimy podstawy taktyki wewnątrz drużyn oraz rozegramy jakąś próbną misję. 

Spotkanie odbędzie się na drugim serwerze: ACE3 RolePlay #2 (ip: 91.121.82.142:2312).
Tak naprawdę to ja jestem Makarov


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości