• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[COOP | 20.08.2018 | 20:00] Convoy intrépido
#1
Convoy intrépido
COOP | 20.08.2018 | 20:00


Opis
FOB "Alvarez", w którym stacjonują wojska USMC, usytuowany jest na bardzo trudnym terenie, jednak jego utrzymanie jest bardzo ważne pod względem strategicznym, gdyż w przyszłości ma być baza do szkolenia sil specjalnych. Aktualnie przebywająca tam jednostka próbuje przejąć inicjatywę w tej części wyspy, jednak nękana jest regularnymi atakami ze strony rebeliantów. Niestety ciągle walki szybko wyczerpują zasoby.

Miejsce
Północna część Sahrani

Zadania
Dostarcz zaopatrzenie amunicji do FOB Alvarez.

Dodatkowe informacje
Rebelianci nie są dobrze wyposażeni, ale są bardzo zawzięci i mogą zmobilizować spore oddziały piechoty do walki. Ew. pytania na odprawie przed misją.

Sloty
- Wrzucanie zapisów nie ma sensu, jest 13 miejsc do zapełnienia, 3 drużyny, bez pilotów. Janusz dowodzi.

Mody
Paczka podstawowa
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
  Odpowiedz
#2
NIE DOWODZĘ! :_:
  Odpowiedz
#3
Będę.
[Obrazek: 4AHEmRz.jpg]
  Odpowiedz
#4
Podsumowanie

Uzupełniam zaległości.
Cieszy mnie, że w krótkim czasie udało się zebrać komplet graczy.
Początkowo myślałem, że przy takiej frekwencji będzie zbyt łatwo i konwój w ciągu 30min dojedzie do końca i będzie po wszystkim, gdyż jednostek wroga nie było dużo. Jak się jednak okazało misja była dość trudna przez trudny, zalesiony teren. Widoczność wokół drogi była bardzo niewielka, przez co wróg podchodził bardzo blisko. 
Przy pierwszym kontakcie z wrogiem straciliśmy 1 człowieka (sapera). Potem przez większość misji udało nam się nie ponosić strat aż w około 3/4 trasy od granatu zginęła prawie cała 1. drużyna. Chwilę po tym flankujący wróg zabił jeszcze 2 lub 3 naszych żołnierzy.
Przy dużych stratach i kilku rannych dotarcie do końca było już bardzo utrudnione. Resztki jednej z drużyn wjechały jeszcze na niezauważony IED, przez co straciliśmy jednego uzbrojonego hummve.
Mimo wszystko udało się dotrzeć do końca i wypełnić cel (ciężarówka dojechała cała).

Plusy
+ frekwencja,
+ całkiem niezła organizacja,

Minusy
- niezauważony żaden z dwóch IED'ów
- spore straty
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości