• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zombie Coop | 25.08.18 20:00] Nowa Szansa
#1
Nazwa misji
[Zombie Coop | 25.08.18 Sobota 20:00]
Nowa Szansa

Opis:

Minęły 2 tygodnie od czasu pojawienia się tajemniczej mgły, po nieudolnej próbie opanowania sytuacji wojsko amerykańskie ucinają straty, porzucając samym sobie cywili.

Porzuceni cywile szybko zorientowali się co się kroi, w jednej z miejscowości w której od pokolenia były przekazywane sztuki survivalu rozpoczęto budowę umocnień. Po paru dniach część Ludzi zrezygnowała biorąc swoje dobra i udając się w stronę byłych baz amerykańskich. Zasoby skurczył się niesamowicie, sam fakt przyjęcia grupy trzech dezerterów wojskowych z zapasami nie pomaga za bardzo. Aby utrzymać obóz bezpiecznym, ludzie będą musieli postawić na szali swoje życie.

Miejsce: Cherno Redux

Zadania główne:

Zadanie do wglądu w momencie rozpoczęcia misji.

Mapa:
TBA

Sloty:
1. Dezerter (2nd class) Salami
2. Dezerter (1st class) szachcik
3. Dezerter (1st class) klapek
4. Policjant Vester
5. Wujek Sam Wrrr
6. Drwal zbysiek
7. Znachor (medyk) antrzej
8. student medycyny (medyk) Gerhex
9. Ksiądz Dymek
10. Mieszkaniec NieZalezny
11. Nauczyciel malkazar

nie przewiduję większej ilości slotów, jeśli takowe będą, od razu je dodam.

Poznaj ocalałych:
[spoiler]

Cytat:Dezerterzy:
Są oddziałem wojskowym, ich zadaniem podczas wybuchu epidemii i paniki było zabezpieczenie okolicznych miast i wsi oraz służyć pomocą, podczas gdy oddziały frontowe nie zdołały zatrzymać epidemi w większych miastach, oficerowie zdecydowali się opuścić ich miejsca posterunkowe zostawiając szeregowych w wioskach. Bez wsparcia i z nieskończenie przybywającym wrogiem żołnierze stracili wolę walki i postanowili uciec z posterunków pozostawiając bezbronnych cywili.

Są dobrze zorganizowaną i wyszkoloną jednostką, posiadają bronie automatyczne i inne środki mające na celu pomóc podczas epidemii, wyposażeni w kamizelki, hełmy, radia krótkiego zasięgu


Policjant:
Pomagał sprawować porządek wojsku, podczas gdy wojsko uciekło, on wiernie został przy swoich próbując z nimi przeżyć

Posiada karabin szturmowy model PM .63

Wujek Sam:
Wielbiany przez wioskę dobry Wujek Sam. Dbał o to, aby zawsze na talerzu znalazło się mięso, wraz ze swoją nierozłączną giwerą Izhą potrafił trafić zająca z odległości 300 jardów. To on podczas epidemii nauczył większość obsługę broni palnej.

Posiada własną giwerę, shotgun Izh wraz z mnóstwem zapasu amunicji. Problemem jest tylko, że nie ma gdzie ją wsadzić.


Drwal:
Gdyby nie on, nie byłoby tych chat. to właśnie poczciwy - jak to nazywany przez wszystkich - Drwal. jako jedyny przyczynił się do budowy praktycznie wszystkich drewnianych domów dostarczając surowiec, a podczas wybuchu epidemii był odpowiedzialny za zbudowanie barykad.

Krążą legendy, że ponoć jego siła nie zna limitu i mógłby przebiec całą Chernorus bez zatrzymania się.

Medycy:
Znachor chciał dla syna jak najlepiej, wiedząc że medycyna poszła w nieco innym kierunku, niż w tym, co on wyprawia wysłał swojego syna na studia medycyny. Syn od małego miał smykałkę do pomocy przy ranach. Zgodnie z testamentem, miał przejąć rolę znachora w momencie odejścia jego ojca na emeryturę.

Potrafio leczyć ludzi! : o !

Ksiądz:
We wsi ksiądz miał wiele przywilejów, każdy chciał zadbać o dobre miejsce w niebie, ale gdy wybuchłą epidemia i piekło zstąpiło na ziemie, wszyscy chcą tylko wiedzieć... dlaczego? Może ksiądz kiedyś pozna odpowiedź od boga

on nic nie robi. jest księdzem.

Nauczyciel:
Przeszedł kursy pierwszej pomocy, jako osoba z urzędu została przeszkolona co należy robić w przypadku epidemii, została także przeszkolona jak posługiwać się bronią palną.

otrzymała pistolet model Glock wraz z kaburą

Mieszkaniec:
Zwykły plebs. podziwia Drwala za jego siłę, Wujka sama za jego celne oko, nie ma żadnych umiejętności nic tylko żre, sra i traci drewno rozpalając je dla samego siebie. Niech się w końcu na coś przyda.
[/spoiler]

Dodatkowe informacje:
- Nie obiecuję że każdy będzie w stanie mieć świecącą broń, na pewno takowe bronie mają dezerterzy, bo są z wojska, jednocześnie są oni tak jakby dowódcami (2nd class głównym dowódcą ze względu na wyższą rangę)
- jedno żyćko.
- radzę nie używać pojazdu jako ultimate rozdrabniarki zombie, ponieważ arma nie lubi wykorzysytwac pojazdów do taranowania modelów kontrolowanych przez AI, i może was spotkać nagroda w postai wypierdzielenia na orbite okołopłaskoziemską

Mody:
  Odpowiedz
#2
6. Drwal - ja
[Obrazek: CYZRFcP.png]
  Odpowiedz
#3
9. Ksiądz - Dymek
  Odpowiedz
#4
2. Świecąca broń.
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
  Odpowiedz
#5
8. student medycyny (medyk)
[Obrazek: E9vWyK.gif]
  Odpowiedz
#6
Wujek sam z wąsem- Wrr
Pozdrawiam,
Wrr
  Odpowiedz
#7
4. Policjant
  Odpowiedz
#8
7. Znachor (medyk)
  Odpowiedz
#9
10. Zwykły plebejusz
  Odpowiedz
#10
11. Nauczyciel Malkazar
  Odpowiedz
#11
1. Dezerter (2nd class)-Plasterek Sallami
[Obrazek: hFLirBl.gif]
  Odpowiedz
#12
3. Dezerter (1st class) klapek
  Odpowiedz
#13
Proszę dodać slot Biskupa i zapisać mnie na niego.
[Obrazek: 4AHEmRz.jpg]
  Odpowiedz
#14
Proszę o slota :v
  Odpowiedz
#15
dam wam te cholerne sloty. ale nie beczeć jak nie będzie to co chcecie
  Odpowiedz
#16
też chce
  Odpowiedz
#17
MISSION COMPLETED
summary: Ludzie z obozu pojechali, zobaczyli, zabili, zdobyli, przywieźli i odbili obóz. Teraz amunicji styka aby wyplenić całą tą zaraze


Problemy:
Serwer:
  • Brak uwag, wszystko działało ładnie.
ZEUS:
  • no działało na zusie wszystko po za dodaniem mewy jako gracz
MissionMaker:
  • te latające pojazdy.. pewnie mój błąd jak zawsze, tylko nie wiem co zrobiłem źle
  • Więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie serdecznie żałuję..

Nieobecności:

Moje Uwagi:
Pomimo 2 headlesow, na samym starcie wszystko było okej, przed marszem do pojazdów większość mówiła coś o spadku klatek, sam także je odnotowałem jednak tylko do 22fpsow. Nie wiem co to spowodowało, żadne spawnery nie zostały uruchomione ale wiedząc, że połowa osób zapewne będzie miała taki problem (wooden pc) to postanowiłem: usunąc 3/4 spawnerow (tylko 2 zostały odpalone), usunąć znaczną większą część postawionych zombie (ostatecznie może max było ich 50 co spowodowało że musiałem respić ręcznie - pojedyńcze jednostki respiłem i i tak były to wielkie przerwy pomiędzy postawieniem tej jednej jednostki). Salami powiedział, że to wina tego że na reduxie było nawalone tych rzeczy, jednak samo elektro nie jest zmienione. serwer lagów żadnych nie miał, mój werdykt byłby: get better potatoe, ale pewnie by to striggerowało elitę, więc niech będzie, że... Wszystko jest moją winą (w sumie jak zawsze). :v
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości