• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zasady organizowania eventów
#1
Zasady organizowania eventów

1. Każdy członek społeczności może przygotować misję. Jeżeli nie posiada rangi MM jego misja musi uzyskać pozwolenie osoby z rangą, celem ustalenia terminu oraz poprawnego działania misji.
2. Misje przygotowane przez użytkownika z rangą MM nie wymagają zatwierdzenia i mogą zostać ogłoszone w odpowiednim dziale.
2a. Terminy przygotowania misji przez poszczególnych MM są ustalone odgórnie i opublikowane w: Rozkład jazdy i lista missionmakerów. W przypadku zgłoszenia misji osoby bez rangi, dany MM może odstąpić jej swój termin pomijając swoją kolejkę.
2b. MM odpowiedzialny jest za organizację misji w swoim terminie, lecz nie musi jej wykonywać sam. Musi zadbać aby była gotowa na czas i działała poprawnie.
3. Uczestnik rozgrywki jest zobowiązany do wypełnienia ankiety.
4. Misje powinny zostać ogłoszone w odpowiednim dziale wg przyjętego wzoru.
5. Przy ustalaniu terminów misji oraz przy zapisach panuje zasada “kto pierwszy ten lepszy”, niezależnie od tego kto przygotowuje misję lub się na nią zapisuje.
6. Zamysł/forma rozgrywki jest dowolna i zależna tylko od organizatora (tzn. nie każda misja to musi być klasyczny coop). 
7. Organizator musi przed misją przetestować ją na naszym serwerze.
8. Każda misja musi zawierać minimum 8 slotów. 
9. Organizator ma prawo wyrzucić dowolnego gracza z misji, z uzasadnionego powodu (który musi być opisany na forum i zgodny z regulaminem). 
10. Niestosowanie się do powyższych zasad może skutkować anulowaniem misji i ostrzeżeniem na forum.
[Obrazek: hFLirBl.gif]
#2
Aktualizacja regulaminu:
- zmieniono pkt. 1
- dodano punkty 2a oraz 2b
Tak naprawdę to ja jestem Makarov


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości