Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy schemat wipe'ów Rust
Wraz z Marcinem wpadliśmy na nowy, inny pomysł kiedy i jakie wipe będą wykonywane na serwerze Rust.

Wipe'y będą odbywały się co 2 tygodnie w nocy z piątku na sobotę.
Co drugi wipe (raz w miesiącu) będzie pełny tj. czyszczone będą także blueprinty.

Najbliższy z racji tego, że niedawno odbył się forcewipe ze strony producenta, będzie tylko "czyszczeniem mapy", kolejny będzie już pełny.
It's a basic truth of the human condition, that everybody lies. The only variable is about what.
The weird thing about telling someone they're dying is it tends to focus their priorities. You find out what matters to them.
What they're willing to die for. What they're willing to lie for.
~Gregory House
wg mnie co tygodniowe wipy, z miesięsznym czyszczeniem bluepprintow wydaje się lepszy, ale cóż.
ważne, aby wipe zmieniał mape :v
To jest informacja a nie temat do dyskusji.

I pragnę przypomnieć że dopiero co płakałeś że ktoś zrobił wipe "po niecałych 2 tygodniach"
<ze spamboxa>
"
avatar Seba KTO ROBIŁ WIPE RUSTA bo nie umie go robić. mapa ta sama, researche zostały te same tylko wipe baz był the fuq EX03 Dec 17:39
avatar Seba czeka cie sprawa karno-sądowa. 25 lat albo 100zł grzywny EX03 Dec 17:37
avatar Seba zgłaszam to do prokuratury Bone. nie wywiniesz się EX03 Dec 17:36
avatar Seba i 3k scrapa i balon i kamien i sulfur i wszystko w ogóle EX03 Dec 17:36
avatar Seba oddawajcie mi moje itemsy z ruscie EX03 Dec 17:36
avatar Seba co za ciota pomyślała że zrobienie WIPEu po niecałych 2 tygodniach to świetny pomysł EX03 Dec 17:36
"
więc przestań w końcu płakać
i nie interesuje mnie czy był to troll czy nie.
It's a basic truth of the human condition, that everybody lies. The only variable is about what.
The weird thing about telling someone they're dying is it tends to focus their priorities. You find out what matters to them.
~Gregory House
Przez małe niedopatrzenie Marcina (trollu :p) dzisiejszy wipe był pełen tak więc kolejny będzie tylko wipem mapy.
~Gregory House

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości