• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[COOP | 13.01.2019 | 20:00] The north path 3/3
#21
Bravo-52

TL
  Odpowiedz
#22
Brawo 52
auto rifelman 248
  Odpowiedz
#23
Wypis
[Obrazek: 4AHEmRz.jpg]
  Odpowiedz
#24
Bravo-52

5. Medic
[Obrazek: E9vWyK.gif]
  Odpowiedz
#25
Fire Support Officer Tomo
[Obrazek: Dk2qzWHU0AA6XQk.jpg]
  Odpowiedz
#26
[Obrazek: YDLEYhe.png]

Główne założenia misji
Werdykt - Misja wykonana
- Uzasadnienie
Wszystkie cele, łącznie z pobocznymi wykonane. Drużyny Alfa i Bravo dostały bonusowe życia za utrudnione warunki desantu, Mike dostał pomoc zeusa w ustawieniu drona na "pasie" po nieudanym starcie.

Problemy techniczne
Słaba optymalizacja misji, nie dodałem HC, być może to by pomogło. Zapomniałem dać kajdanki do przeniesienia Azima, klapek miał chyba złe nokto, zbk zły celownik, musiałem poprawić ścieżkę Urala, patrole wylazły na punkt desantu, chociaż nie powinny. Nie pykło odznaczenie 3 tasków, mimo ich wykonania. Misja robiona na kolanie, no mogło być lepiej.

Nieobecności
Chyba brak? Seba zaspał, ale i tak brakło miejsca.

Uwagi
Przez liczne interwencje z zeusa zaburzałem komunikacje i często zapomniałem przekazywać rozkazy. Gracze trzymali poziom i dyscyplinę, poza kilkoma incydentami z granatami w złe miejsce bądź wpakowanie magazynka z m110 w plecy Vestera. Operatorzy drona i artylerii z braku praktyki na początku mieli pewne problemy, ale z czasem opanowali sytuację.

Wnioski
Frekwencja wysoka jak zwykle w tym okresie zimowo-świąteczno-feriowym, ale i tak jestem zaskoczony, że sloty zapełniają się ponad stan. Dziękuję za wytrwanie do końca kampanii, to już koniec moich sadyzmów. Ogółem odbiór kampanii z misji na misję był chyba coraz gorszy, co wskazywałoby na to, że kampanie dłuższe niż 3-częściowe nie mają sensu bytu, bo szachu za dużo zaczyna kombinować. Jak ktoś ma coś dodania od siebie to chętnie posłucham. Może jeszcze jakaś kampania się pojawi w przyszłym miesiącu.

Pozdrawiam.
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
  Odpowiedz
#27
Never spend 6 minutes doing something by hand when you can spend 6 hours failing to automate it ~Zhuowei Zhang
[Obrazek: NTFSyLu.gif]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości