[COOP | 13.01.2019 | 20:00] The north path 3/3
#1
The north path cz.3
COOP | 13.01.2019 | 20:00

[Obrazek: O3ZWvKY.jpg]

Opis
"Trwa misja stabilizacyjna w jednym z krajów na Bliskim Wschodzie. Głównym zadaniem marines jest osłabienie wroga, poprzez przecięcie północnego szlaku transportowego, prowadzącego przez Rasman. W tym celu przygotowywany jest plan ataku na miasto, które jest jednym z głównych centrów dystrybucyjnych opium oraz amunicji. "

Wszystko wydawało się być gotowe do podbicia Rasman. Tymczasem nasi szpiedzy dostarczyli nam bardzo cennych informacji. Po pierwsze w punkcie przeładunkowym w centrum miasta znajdować się mają dokumenty z listą pośredników oraz dostawców opium. Gdyby udało nam się je zdobyć, bylibyśmy krok dalej w ustaleniu powiązań i wytropieniu głównych beneficjentów całego przedsięwzięcia.
Po drugie, jak się dowiedzieliśmy już wcześniej, po porażce i śmierci głównych dowódców talibów w obronie Falar oraz Bastam do pomocy przystąpiła Arma Takistanu, a kontrole nad operacją przejął Takistański młody oficer Azim Bakhtari, syn Abdul-Latifa Bakhtariego, bardzo wpływowego oligarchy. Dowództwo chce za wszelką cenę żywego Azima, żeby móc go przesłuchać i podjąć negocjacje z Abdul-Latifem w sprawie kontrolowania rządu w Takistanie.
Jako, że nie możemy zrównać miasta z ziemią sprawa się skomplikowała. Narodził się szalony plan, który zakłada wjechać do samej "paszczy lwa" pod przykrywką. MARSOC'om udało się wytropić jedną z ciężarówek zmierzających do Rasman oraz pojmać razem z kierowcą. Po udanych negocjacjach ($) kierowca dał się namówić, aby podrzucić nasze 2 dzielne drużyny (Alfa oraz Bravo-52) pod samą bramę punktu przeładunkowego. Przekonuje, że zna boczne wejście, którym można niepostrzeżenie wejść do środka.
Żebyśmy czuli się "bezpieczniej" w odwodzie pozostawać będzie drużyna wsparcia z artylerią oraz dronami, a także drużyna MARSOCU, która w tym czasie zajmie się zabezpieczeniem lotniska. Jak tylko zdobędziemy dokumenty będzie zielone światło na rozpierduchę... aha i kierowca po skończonej podwózce ma zginąć (tylko nie wspominajcie mu o tym w drodze).

Miejsce
Północy Takistan (Rasman)

Zadania główne
1. Zdobądź dokumenty.
2. Aresztuj Azima.
3. Zabezpiecz Rasman.  

Zadania dodatkowe
1. Zabij kierowcę Urala.
2. Wysadź helki (x2)
3. Zabij pilotów (x2)
4. Zlikwiduj obronę przeciwlotniczą (3x ZU-23)

Informacje do misji
Wszyscy startujemy w CP Nagara. Alfa i Bravo znajduje się już w pojeździe, który ruszy chwilę po starcie.
WAŻNE! Drużyny Alfa i Bravo przed dotarciem do punktu NIE MOGĄ wysiadać z pojazdu, ponieważ prowadzi go członek opforu (gdy wysiądziecie nie będziecie mogli wsiąść z powrotem). W Uralu znajdują się m.in. chusty na głowę. Możecie je ubrać, jeśli chcecie zakryć twarze i zwiększyć szansę na przetrwanie, przejeżdżając między patrolami wroga. Są tam także noktowizory i latarki do mapy.
Drużyna Delta (MARSOC) oraz Mike (wsparcie) mają do dyspozycji własne pojazdy. Mike po starcie od razu udaje się na wzgórze (zabezpieczone w ostatniej misji), na którym znajdziecie drony, artylerię oraz helikopter (Blackhawk do ewakuacji lub wsparcia - 2x minigun). Delta rozpoczyna od zabezpieczenia lotniska (helki oraz piloci) i ma do wyboru dostać się na misję własnym pojazdem lub poprosić o transport pilota (do ustalenia).
Lokalizacja zarówno dokumentów jak i Azima jest znana (zdjęcia wkrótce). Azimem zajmiemy się wspólnie w drugiej fazie misji.


Sloty
  • Bravo-52
1. TL - Dymek
2. Auto Rifleman (m27) - Marcin648
3. Rifleman (m136) - Terich
4. Auto Rifleman (m249) - Piotr
5. Medic - Szalony
  • Alpha-1
1. TL - Oro
2. Marksman - zbysiek
3. Auto Rifleman (m27) - rispo
4. Rifleman (m136) - Sharrdo
5. Rifleman - Dziuba

  • Mike
1. Fire Support Officer - Tomo
2. Helicopter pilot - klapek
3. UAV operator
4. Fire Support Officer - Seba
  • Delta
1. TL - szachcik
2. Operator - Rysio
3. Scout Sniper (m110) - NieZalezny
4. EOD Tech - Rafi
5. Medic - Mat
6. Grenadier - Vester

Mody
Paczka podstawowa
Kładziesz się do łóżka, zamykasz oczy i próbujesz nie być na świecie - to jest spanie.
~Zbysiek
Odpowiedz
#2
Alpha-1
1. TL
2. Marksman
3. Auto Rifleman (m27)
4. Rifleman (m136) - Połamana Żyrafa
5. Rifleman
[Obrazek: hFLirBl.gif]
Odpowiedz
#3
Fajnie jakby drużyny zapisały się w takich składach jak poprzednio (Alfa i Bravo), to mielibyśmy element kontynuacji. Nie forsuje, ale ładnie proszę Tongue
Kładziesz się do łóżka, zamykasz oczy i próbujesz nie być na świecie - to jest spanie.
~Zbysiek
Odpowiedz
#4
Alpha-1
1. TL- Podręcznik Wrr
Pozdrawiam,
Wrr
Odpowiedz
#5
Delta
EOD Tech - Rafi
Odpowiedz
#6
  • Alpha-1
2. Marksman - zbysiek


Pozdrawiam.
https://pastebin.com/raw/PN3dqiUc

[Obrazek: JogZptf.gif]
imadło
Odpowiedz
#7
UAV Operator
Odpowiedz
#8
Delta m110
Odpowiedz
#9
  • Mike
2. Helicopter pilot - klapek
Odpowiedz
#10
Alpha-1
3. Auto Rifleman (m27) rispo
5. Rifleman Dziuba
Odpowiedz


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości