• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Vietnam Coop | 20.01.2019 20:00] Ofensywa w Dong Hai
#18
[Obrazek: YDLEYhe.png]

Główne założenia misji
Misja zakończona Sukcesem
- Uzasadnienie
Po wylądowaniu na sam start RTO oraz Platoon Commander dostali tracąc przytomność na półminuty, w między czasie część oddziału odpowiedziało ogniem, a pozostali szukali osłony. Po wybudowaniu okopów rozpoczęto powoli postępować w kierunku wioski.

W momencie zdobycia jednego brzegu rzeki, część oddziału postanowiła dobrać dogodne miejsce na polach ryżowych, oddział który przepłynął znalazł się w poważnym wymianie ognia, po otrzymaniu wsparcia ogniowego z drugiego brzegu, znaleźli swój bastion na brzegu wioski, która naturalnie zapewniała osłonę.

część drużyny Bona rozpoczął flankowanie wioski, a pozostały oddział Platoon Commandera wsparło jednostki przygwożdżone na brzegu wioski. Jednak w ewnym momencie niefortunnie działko przeciwlotnicze wypatrzyło jednego z amerykanów i strzeliło rozrywając go i wszystkich pozostałych obok na strzępy.

Oddział Bona powoli zaczął flankować całą wioskę wyczyszczając 100%, jednak bez upewnienia się czy wioska jest czysta na 100% (mimo że była) postanowili wziąć zasłużony urlop i popłynąć na ryby przy okazji niszcząc parę przejętych chatek jako represja za zniszczone chatki przez vietnamczyków.


Problemy techniczne


Nieobecności


Uwagi
- źle sformułowałem "jednorazowy powrót" i parę osób nie mogło pohamować złości.

Wnioski
- Bardzo mi przykro, że nie poinformowałem że wróg dysponuje pułapkami, w wiosce plotkami... i w ogóle że nie powiedziałem ile jest wroga, gdzie był czym dysponuje i tak dalej.
- Z racji iż wróg zniszczył parę swoich budynków plotkami, to aby był balans, pod koniec Amerykanie musieli też rozwalić parę chatek.
  Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: [Vietnam Coop | 20.01.2019 20:00] Ofensywa w Dong Hai - przez Seba - 20-01-2019, 22:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości