Zeus 12.04
#1
Zeus
Jutro
20:00
#cukrzyca
bez atomówek

zapraszam
It's a basic truth of the human condition, that everybody lies. The only variable is about what.
The weird thing about telling someone they're dying is it tends to focus their priorities. You find out what matters to them.
What they're willing to die for. What they're willing to lie for.
~Gregory House
Odpowiedz
#2
Dziękuję obecnym oraz Panu zeusowi. Byłem dowodziłem, więc wypada coś napisać.
Misja talibami nawet niezła. Zaczęliśmy bez sprzętu, bez godności i bez niczego, ale z wolą walki i odbicia naszego meczetu. Ruszyliśmy z kryjówki z zamiarem ataku niewielkiej bazy/posterunku amerykańskiego w Feruz Abad, z której planowaliśmy zdobyć trochę sprzętu na dalszą część misji. Atak przeszedł pomyślnie, mimo że zostaliśmy wykryci podczas zwiadu. Być może dlatego: https://streamable.com/5wc7f
Postanowiliśmy przezbroić się od razu w broń wroga, ze względu na spory zapas amunicji do niej. Do tego skorzystaliśmy z ich pojazdów oraz radia. Wyjeżdżając wysadziliśmy jeszcze helki
znajdujące się na terenie bazy.
Drugim celem był meczet w Bastam. Do miasta podjechaliśmy od wschodu. Desantowaliśmy ok. 700m od miasta i zaatakowaliśmy piechotą. Udało nam się podejść dość blisko, ale ponownie zostaliśmy wykryci przed otwarciem ognia. Wróg postawił poprzeczkę wyżej niż poprzednim razem, ale dysponując teraz lepszym sprzętem dość łatwo oczyściliśmy teren wokół meczetu. Ponieśliśmy też niewielkie straty podczas przegrupowania (2 lub 3 osoby zaskoczone przez wrogiego hmmw z m2).

Ostatnim zadaniem było oczyszczenie miasta Rasman z wroga. Zabraliśmy swój (kradziony) sprzęt oraz Vestera i ruszyliśmy ponownie od wschodu. Tym razem dobre rozpoznanie i zgranie ataku z granatnika i m2 pozwoliło nam zaskoczyć przeciwnika. Po skutecznym ostrzale przeczesaliśmy jeszcze miasto dobijając kilka patroli. I chyba nikt z naszych przy tym nie zginął, chociaż było kilku rannych. Ogółem mimo niewielu strat medyk miał pełne bandaże ręce roboty.


Dziękuję, pozdrawiam i polecam tego streamera:

https://twitch.tv/SpikyMichael
https://www.facebook.com/SpikyMichaelGG/
https://instagram.com/spiky.michael
Kładziesz się do łóżka, zamykasz oczy i próbujesz nie być na świecie - to jest spanie.
~Zbysiek
Odpowiedz
#3
https://www.youtube.com/watch?v=zmk5tHSKaX8
[Obrazek: NTFSyLu.gif]
Odpowiedz


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości