• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[COOP | 06.08.2019 | 20:00] Takistanis strike first
#1
Takistanis strike first
COOP | 06.08.2019 (wtorek) | 20:00

[Obrazek: HCVaQVv.jpg]

Opis:
Lokalna mniejszość jest w sporze z rządem Takistanu, który nie zgadza się na przyznanie im autonomii. Główną kością niezgody są zasoby naturalne (ropa, gaz ziemny) które znajdują się na tym terenie i których Takistańczycy nie zamierzają oddać. Nie posiadając wystarczającej siły, żeby się sprzeciwić, lokalni podjęli rozmowy z ONZ. Negocjacje przyniosły skutek. "Pod stołem" zawiązała się także umowa z USA, która pod przykrywką UN zamierza udzielić lokalnym solidnego wsparcia. Oczywiście nie za darmo, ale gra jest dla nich warta świeczki.
Rząd Takistanu nie pozostał bierny i rozpoczął rozmowy z Rosjanami. Jeśli w pierwszej fazie Takistańczycy wykażą się zaangażowaniem i podejmą stanowcze kroki to będą mogli liczyć na wsparcie. Oczywiście nie za darmo, ale gra jest dla nich warta kompromisu...


Miejsce: Zachodnia część Takistanu

Zadania główne:
  1. Zajmij Khushab
  2. Zajmij Jilavur

Zadania poboczne:
  1. Zabij oficera UN
  2. Zabij dowódcę lokalsów

Mapa:
[Obrazek: MLqxv7w.png]

Sloty:
Alpha-1/BMP Team
  1. TL -
  2. MG - Piotr
  3. MG Asst - DEMO
  4. Gren RPG-7 - Terich09
  5. Med - Bon
  6. Crew/kierowca (bmp) - rispo
  7. Crew/strzelec (bmp) -
  8. Crew/dowódca (bmp) -

Alpha-2/BTR Team
  1. TL - PSG
  2. MG - PSG
  3. MG Asst - PSG
  4. Gren RPG-7 - PSG
  5. Med - PSG
  6. Crew/kierowca (btr) - PSG
  7. Crew/strzelec (btr) - PSG

Bravo/Moto-Inf. Team
  1. TL - NieZalezny
  2. Rifleman - Zbigniew
  3. MG - koso
  4. MG Asst - szach
  5. Gren RPG-7 - Marcin648
  6. RPG-7 Asst -
  7. Engineer - Wadny
  8. Med - Barmanek

Dodatkowe informacje:
Głównym celem jest przejęcie inicjatywy w zachodniej części prowincji. Khushab zostało już nieco umocnione przez siły UN. Na pewno znajdzie się tam kilka KM'ów, opancerzonych pojazdów i sporo oddziałów piechoty. Do Shukurkalay dotarł też ostatnio oddział piechoty zmechanizowanej, więc można spodziewać się, że nadejdzie z tego kierunku jakieś wsparcie dla wroga. Jilavur jest pilnowane póki co tylko przez lokalsów, ale mogą oni zmobilizować dużo piechoty z okolicznych wiosek. 
Do dyspozycji naszej drużyny zmotoryzowanej jest UAZ SPG-9 oraz ciężarówka Ural z zasobami. W BMP też nie powinno brakować amunicji dla piechoty. 


Mody:
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
  Odpowiedz
#2
alpha 5
It's a basic truth of the human condition, that everybody lies. The only variable is about what.
The weird thing about telling someone they're dying is it tends to focus their priorities. You find out what matters to them.
What they're willing to die for. What they're willing to lie for.
~Gregory House
  Odpowiedz
#3
rajfleman
[Obrazek: CYZRFcP.png]
  Odpowiedz
#4
Bravo 7
[Obrazek: 4AHEmRz.jpg]
  Odpowiedz
#5
bravo 6
pozdrawuam
  Odpowiedz
#6
Med -
  Odpowiedz
#7
alpha
Gren RPG-7
  Odpowiedz
#8
Alpha
7. Crew/strzelec (bmp) - Dziuba
[Obrazek: E4Dgtpb.jpg]
  Odpowiedz
#9
Alpha
6.Crew/kierowca (bmp) - rispo
  Odpowiedz
#10
Bravo
MG - Koso
[Obrazek: maxresdefault.jpg]
  Odpowiedz
#11
MG
100%
  Odpowiedz
#12
Gościnnie na misję wpadnie do nas kilka osób z grupy PSG, z którą graliśmy już nie jednego JO.
PSG przydzielone będzie do nowej grupy piechoty zmechanizowanej Alpha-2.
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
  Odpowiedz
#13
Wypis Dziuba
  Odpowiedz
#14
Alpha 3
  Odpowiedz
#15
https://www.youtube.com/watch?v=jvzoXvb_QpU
Never spend 6 minutes doing something by hand when you can spend 6 hours failing to automate it ~Zhuowei Zhang
[Obrazek: NTFSyLu.gif]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości