• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[COOP | 10.08.2019 | 20:00] Weekly program
#1
Weekly program
COOP | 10.08.2019 | 20:00

[Obrazek: YQbqHnP.jpg]


Opis:
Wojska NATO prowadzą misję stabilizacyjną na wyspie Malden. Ich głównym celem są prewencyjne działania antyterrorystyczne oraz dostarczanie znajdującej się w trudnej sytuacji miejscowej ludności zaopatrzenia.
Jak co tydzień i tym razem do portu dotarła nowa przesyłka z żywnością oraz paliwem, którą trzeba bezpiecznie dowieźć na wskazane miejsce. Na lotnisku upominają się o zapasowe części do helikopterów, które trzymamy w bazie od zeszłego tygodnia, więc żeby mieć spokój zabierzemy go w jednym rzucie razem z nową paczką.
Jakby tego było mało, dotarł do nas pilny rozkaz aby odszukać skradziony zapas amunicji. Ktoś z z południowo-wschodniego FOB-a dał ciała i źle zabezpieczył ładunek podczepiony pod helikopter, który spadł gdzieś na wschodnim wybrzeżu. Całe szczęście tylko w naszym oddziale są operatorzy dronów (sic), więc to kolejne zadanie dla nas. Miejscowi przekazali nam informacje, że widzieli jak uzbrojeni lokalsi pakują skrzynie na żółtego Urala i odjeżdżają w kierunku Dourdan. Tam podobno zawrócili znów na południe w kierunku Houdan spłoszeni patrolem z północy. Tutaj trop się urwał.

Miejsce: Malden

Zadania główne:
  1. Dostarcz żywność
  2. Dostarcz paliwo
  3. Odszukaj zaginiony ładunek za pomocą drona i dostarcz do południowo-wschodniego FOB-a

Mapa:
[Obrazek: qtxjlhW.png]
[spoiler=paczka w porcie][Obrazek: buccdh5.png][/spoiler]
[spoiler=droga do La Pessagne][Obrazek: NFzpdxc.png][/spoiler]
[spoiler=droga miedzy La Pessagne i Saint Louis][Obrazek: RVsENNo.png][/spoiler]
[spoiler=okolica Houdan][Obrazek: 7RzWhOw.png][/spoiler]

Sloty:
HQ
  1. Oficer - szach
  2. Kierowca/strzelec -

Alpha
  1. Strzelec/TL - 80% Ora
  2. Kierowca/op. drona - rispo
  3. Inżynier - Dziuba

Bravo
  1. Strzelec/TL - Wadny
  2. Kierowca/op. drona - Marcin648
  3. Medyk - Bon

Charlie
  1. TL - 50% Sallami
  2. Strzelec - Mat
  3. LKM/M249 - klapek
  4. Grenadier - zbysiek
  5. Spec. mat. wybuch. - NieZalezny
  6. LKM/M249 - Vester
  7. Medyk - Barmanek

Dodatkowe informacje:
W pierwszej części misji w konwoju muszą jechać 3 ciężarówki prowadzone przez alphę, bravo i sztab. Charlie operować będzie w MRAP-ie i osłaniać transport. Paliwo oraz żywność czeka w porcie, natomiast kontener z częściami jest już w FOB-ie. Konwój rusza na La Pessagne, potem przejeżdża przez Larche, Saint-Louis i dojeżdża na lotnisko.
Po dostarczeniu ostatniego ładunku wyznaczonych zostanie 1 lub 2 operatorów do drona/dronów. Reszta oddziału przesiądzie się do Hummerów i ruszy w kierunku Dourdan. Znaleziony ładunek powinien być dostarczony do FOB-a w okolicy La Port.
Lokalsi nie są mocno uzbrojeni, ale na pewno będą próbować zasadzek na konwój. Trzymajcie głowy nisko gdy ze wzgórz lecieć będą granaty z RPG. Na mapie oznaczone zostały miejsca skąd do tej pory najczęściej strzelał do nas wróg.
Nie wiemy gdzie trzymany jest skradziony ładunek, ale na pewno wróg dobrze go pilnuje, więc tam też trzeba uważać.


Mody:
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
  Odpowiedz
#2
Dodano informacje o misji. Zapisy otwarte.
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
  Odpowiedz
#3
HQ 2 hehehehhe
[Obrazek: 4AHEmRz.jpg]
  Odpowiedz
#4
Wadny złodzieju ja na HQ
tylko koso ma prawo ty... być pachołkiem szacha
[Obrazek: maxresdefault.jpg]
  Odpowiedz
#5
Charlie Strzelec
  Odpowiedz
#6
Alpha
Strzelec/TL - Pan Podręcznik (80%)
Pozdrawiam,
Wrr
  Odpowiedz
#7
Alpha
Kierowca/op. drona - rispo
Inżynier - Dziuba
  Odpowiedz
#8
Charlie
LKM/M249 - klapek
  Odpowiedz
#9
grenadier
[Obrazek: CYZRFcP.png]
  Odpowiedz
#10
bravo 2
pozdrawuam
  Odpowiedz
#11
Prosze o przepisanie na Bravo 1
[Obrazek: 4AHEmRz.jpg]
  Odpowiedz
#12
Charlie 5
  Odpowiedz
#13
SIEDEM
  Odpowiedz
#14
TL- Islami na 50%
[Obrazek: hFLirBl.gif]
  Odpowiedz
#15
Bravo Kierowca/op. drona
Never spend 6 minutes doing something by hand when you can spend 6 hours failing to automate it ~Zhuowei Zhang
[Obrazek: NTFSyLu.gif]
  Odpowiedz
#16
wypisuje się
  Odpowiedz
#17
LKM/M249 -
  Odpowiedz
#18
Spec. mat. wybuch. - charlie
  Odpowiedz
#19
Zwolniło się jedno miejsce. Jest też opcja dorobienia kilku slotów, więc można zapisywać się na rezerwę.
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
  Odpowiedz
#20
rez
[Obrazek: E9vWyK.gif]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości