Ankieta: Która opcja bardziej tobie pasuje?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
1.
66.67%
8 66.67%
2.
33.33%
4 33.33%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

ACRE ZRYWA ŁĄCZNOŚĆ.
#1

Problem, który mamy na niektórych misjach był już poruszany na githubie acre od 2017 roku i nikt nie znalazł do realnego niego rozwiązania. Zgodnie z tym wnoszę o jedno z poniższych:
  1. Przetesowanie czy problem występuje na tych ustawieniach - wszyscy missionmakerzy musieli by się do tego stosować
  2. Zmiana na TFARA (przypomnę tylko, że zmieniliśmy moda na ACRE z podobnego powodu jaki mamy teraz)

Proszę o głosowanie w ankicie wszystkich grających na misjach.
Hello,
friend.
Odpowiedz
#2
Całym serduszkiem jestem za TFRem ale o ile się nie mylę musielibyśmy albo się bawić w cofanie wersji Tsa albo w próbę samemu ingerowania w pliki moda gdyż jest na necie jakaś stara wersja tzn niby jest "TFAR Beta" z 2019 roku ale nie testowana nie wiadomo jak działa wiec przy 1 i 2 opcji trzeba testować
Odpowiedz
#3
Tak jak Mat powiedział
Odpowiedz
#4
Możliwe że winą jest złe ustawienie acre na poprzedniej misji "[..] While terrainloss set to 1 is pretty aggressive, you might want to decrease that. [...]", aczkolwiek 1 to domyślne ustawienie.

Gdy będziecie mieli problemy z radiem na następnej misji proszę brać to pod uwagę - w skrócie nie radia się nie słyszą jak są za blisko siebie (ok. 12m).

Jednocześnie pragnę zaznaczyć, że na normalnych rozgrywach ten błąd może się znowu tak szybko nie pojawić, także jedna misja rozegrana na tych ustawieniach nie jest wystarczająca do oceny działania moda - dlatego wszyscy missionmakerzy musieli by się do tych ustawień stosować.
Odpowiedz
#5
tak jak pan Jezus powiedział. tfar.
Odpowiedz


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości