• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[VIETNAM COOP | 15.08.2020 20:00] (Nie) Dyplomatyczna zagrywka
#1
(Nie) Dyplomatyczna zagrywka
VIETNAM COOP | 15.08.2020
SOBOTA 20:00



[Obrazek: ILCPSWu.jpg]


Opis:
"Kolejny dzień.." tak sobię rozmyślał Kapitan Miller siedząc w jednej z najdalej oddalonych od jakichkolwiek dużych miast bazie. od tygodnia nic się nie dzieję, a to wszystko dzięki zawieszeniu działań zbrojnych przez demokratyczne oraz komunistyczne władze Vietnamu. "Wygląda na to, że jutro już zostaje zmniejszony kontyngent, pierwsze osoby wytypowane do powrotu już spakowane..."
"No i co zrobisz?" odpowiada podporucznik Mike. "Starzy wyjadacze się cieszą, że przeżyli, a młodzi wnerwieni, że żadnych wrażeń, a bez wielkiego maista i dziwek w okolicy nie mają jak rozładować swoich emocji". Miller spojrzał na Mike i się zaśmiał spoglądając w dół "Wiesz Mike, może to i lepiej że nie doznali młodziaki takich emocji, słyszałem że mnóstwo młodych którzy wrócili do domu ma teraz PTSD.." - Mike przytaknął głową, wziął końcówkę papierosa do ust, jego spojrzenie się zmieniło. Wpatruje się w wielką mapę, jakby był na odprawie.
Wydaje się, że kolejny dzień minie jak zawsze, gdy nagle...
"Sir" - przerywa ciszę radiowiec - "Dostajemy komunikaty ze wszystkich baz... one są.. atakowane?"
"Co? Atakowane? Wszystkie?" - rozkojarzony Miler wstaje ze swojego biurka i podchodzi do radiooperatora
"Tak, wszystkie, całe foby na południu, nawet główna baza jest pod ostrzałem.. jest więcej komunikatów, one ciągle przybywają!" - przestraszony radiooperator nie wie co robić, zaczyna dostosowywać częstotliwość i regulować dźwięk. Ale jak to.. wszystkie na raz.. zsynchronizowany atak? ale zawieszenie broni.. nie.. to nie ma sensu - rozmyśla Miler. Przecież w tym momencie trwa podpisywanie rozejmu w Vung Tau politycy, dyplomaci, Vietnam północny też wystawił wszystkie swoje szychy, przecież w tej chwili możemy ich zgarnąć.
"Skontaktuj się z bazą, zamelduj że u nas wszystko w porządku. Mike, postaw ludzi w stan gotowości, żółty alarm niech posterunki się zameldują" - Podczas gdy Miler wydawał rozkaz, radiooperator przerwał dowódcy - "Sir, baza się z nami kontaktuje, są rozkazy, zgodnie z tym.. delegacja została zaatakowana, żołnierze się okopali jednak mają rannych. Yyyym... żadna z innych baz nie jest w stanie wysłać helikopterów ze wsparciem w tej chwili, są atakowane a niektóre z nich straciły nawet stan operacyjny w powietrzu, nei mają czym polecieć." - Miller wsłuchuje się co czyta Kapral, sam fakt że nie przestaje się drukować lista przeraża go jeszcze bardziej.
"Jesteśmy teraz jedyną najbliższą bazą i mamy natychmiastowo podać nasz stan, jeślli nie jesteśmy atakowani jak reszta baz mamy natychmiast wysłać pomoc do Vung Tau. aby ewakuować delegację i rannych" - Lista kończy się drukować, radiowiec czytać. kapral spojrzał się na dowódcę wystraszony i oczekuje na odpowiedź"
.
.
.
"Baza Melissa do dowództwa,
Pomoc jest w drodzę.
Kapitan Miler"


TL;DR
Zawarcie pokoju zostało przerwane przez nagły atak, wszystkie bazy są atakowane i wy jako następna w kolejce (najbliższa) jesteście operacyjni, wysyłacie gang świeżaków bo nie macie innych ludzi lol powodzenia.


Miejsce: Phuoc Tuy Province
Zadania główne
  1. ewakuować wszystkich polityków oraz rannych
Sloty:
Alfa-Centauri
1. Commander Oro
2. RTO zbysiek
3. Medic
AlphaC 1-1
4. Squad Leader Szachcik
5. Rifleman Siwy
6. Sharpshooter Aleksander
7. Rifleman Marcin648
8. machine Gunner Vester
9. Assist. machine gunner Terich09
AlphC 1-2
10. Squad Leader kamea10
11. Rifleman
12. Grenadier
13. Medic Melo
14. Saper
15. Rifleman


Part of 3rd Battalion, 158th Aviation Regiment "Ghostriderds"
UH-1H Gunship x2 każde po 38szt. rakiet.
16. Pilot Salami



Dodatkowe informacje:
- helikoptery z RHSow, chyba że pilot wyrazi chęć na granie tymi z unsunga (dodatkowa zachęta może być taka, że uchatki tam są lepiej przezbrojone niż uchatka z rhsa)
- po śmierci respicie się w bazie gdzie może zabrać was pilot spowrotem na misję.
- Radia majo następujące osoby.: Medycy, radiooperator, dowódcy i zastępca dowódcy, pilot
- pilot dostanie AI na miejsce gunnerów, dość doświadczonych ale bez przesadyzmu aby mógł prowadzić lepszy support z n
- CAŁA AKCJA dzieje się w mieście, więc nie bójcie się brać squad leaderów no bo 'a bo odbieranie rozkazów żeby ajkieś pozycje obrać, jakieś rozpoznwanie terenu a ja nie umiem na mapie wskazać gdzie jestem nawet hur dur".



Mody:
+
(zależy od woli pilota i jego chęci graniem helką z unsunga lub z z RHSa)
 RHSUSAF
RHSAFRF
RHSGREF
ACE Compat - RHS Armed Forces of the Russian Federation
ACE Compat - RHS United States Armed Forces
ACE Compat - RHS: GREF
  Odpowiedz
#2
5. Rajfelman
  Odpowiedz
#3
16. Pilot-Space Ham
[Obrazek: hFLirBl.gif]
  Odpowiedz
#4
Wstępnie 8 MG Mat tak na 50%
  Odpowiedz
#5
poproszę o wpis
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
  Odpowiedz
#6
Potwierdzam sharpshootera
Prezydent, Zeus, VIP, pułkownik z lotniskowca.

[Obrazek: 2RjCfwn.jpg]

[Obrazek: tenor.gif?itemid=20018143]
  Odpowiedz
#7
7. Rifleman
Never spend 6 minutes doing something by hand when you can spend 6 hours failing to automate it ~Zhuowei Zhang
[Obrazek: NTFSyLu.gif]
  Odpowiedz
#8
1. Commander- Pan Podręcznik (na 70%)
Pozdrawiam,
Wrr
  Odpowiedz
#9
RTO (90%)
[Obrazek: CYZRFcP.png]
  Odpowiedz
#10
(13-08-2020, 22:15)Wrr napisał(a): 1. Commander- Pan Podręcznik (na 70%)

o lol, to dawaj SLa
Tak naprawdę to ja jestem Makarov
  Odpowiedz
#11
14. Medic
  Odpowiedz
#12
10. Squad Leader
  Odpowiedz
#13
AlphC 1-2
12. Grenadier
  Odpowiedz
#14
15. rajfelmen
  Odpowiedz
#15
Jednak wypis
  Odpowiedz
#16
rezygnuję ;-;
  Odpowiedz
#17
Przepis na:
AlphaC 1-1
8. machine gunner
  Odpowiedz
#18
9. Assist. machine gunner
  Odpowiedz
#19
+
ACE Compat - RHS Armed Forces of the Russian Federation
ACE Compat - RHS United States Armed Forces
ACE Compat - RHS: GREF
Never spend 6 minutes doing something by hand when you can spend 6 hours failing to automate it ~Zhuowei Zhang
[Obrazek: NTFSyLu.gif]
  Odpowiedz
#20
https://viewsync.net/watch?v=ZGLC0JUtU2w...&mode=solo
Never spend 6 minutes doing something by hand when you can spend 6 hours failing to automate it ~Zhuowei Zhang
[Obrazek: NTFSyLu.gif]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości