Wolisz żeby szycie było włączone na misjach?
Nie, niech zostanie jak jest.
13.33%
2
Tak, szycie powinno być włączone.
20.00%
3
Zależy od misji.
66.67%
10
15 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja odnośnie systemu Medycznego
#13
A może poprostu wprowadzić zasadę ze gdy miasionmaker zaznaczy że gramy RP to gramy RP i Uj a komu się nie podoba niech się nie zapisuje. I wtedy można by włączyć szycie jakieś taktyki i wgl bo są w tej grupie osoby które wiem że umieją grać RP i "poważnie" może nie z kijem w dupie ale przynajmniej umieją wczuc się ze to symulator a przez takich parę osób które lecą do przodu nie słuchaja dowódcy ani nikogo to reszta stwierdza że po co się wysilać tak samo w przypadku dowodzenia. Sam bym po dowodził ale jak widzę co się dzieje na misjach to aż mi się odechciewa produkować wymyślać podejścia strategie jak wiem że i tak znajdzie się parę osób które będą miały to gdzieś bo he he zróbmy żeby było śmiesznie hehehe a pójdę sobie do przodu nie będę nikogo słuchał i tak jak ja też nie jestem bez wad tak staram się przynajmniej pilnować żeby drużyna szła w kupię jak najczęściej szachu ruszy i nikt nie patrzy to mówię "idziemy" bo reszta jest zajęta swoimi sprawami
  Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Dyskusja odnośnie systemu Medycznego - przez kbz - 02-05-2021, 17:03
RE: Przydatne informacje odnośnie systemu Medycznego - przez Mat - 04-05-2021, 23:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości