Wolisz żeby szycie było włączone na misjach?
Nie, niech zostanie jak jest.
13.33%
2
Tak, szycie powinno być włączone.
20.00%
3
Zależy od misji.
66.67%
10
15 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja odnośnie systemu Medycznego
#14
Zgadzam się z Matem, aby to mission maker decydował o tym jak trudne i immersyjne powinno być leczenie na misji. Nie ma sensu robić ogromnego realizmu na hop siup, to jednak nie jest grupa pokroju military simulation, tudzież większość osób preferuje mniej wymagającą i bardziej przystępną rozgrywkę, a co się z tym wiąże, również łatwiejszy system medyczny. Z drugiej strony mogę jednak powiedzieć, że osobiście nie miałbym problemu z mniej "wybaczającym" leczeniem się, no ale jednak nie zmienia to faktu, że gra tu sporo osób o różnych poglądach w tej sprawie no i warto też zwrócić uwagę, że nie bez powodu Friendly Fire jest luźną grupą, a nie kolejną podróbką np. A3C. Jak dla mnie temat można streścić do prostego "to zależy", ale podkreślam jeszcze raz, że ewentualne zmiany są mi obojętne, mogę się podpasować, ale nie zmienia to faktu iż leczenie się i jego trudność powinno zostawić się mission makerom.
Prezydent, Zeus, VIP, pułkownik z lotniskowca.

[Obrazek: 2RjCfwn.jpg]

[Obrazek: tenor.gif?itemid=20018143]
  Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Dyskusja odnośnie systemu Medycznego - przez kbz - 02-05-2021, 17:03
RE: Przydatne informacje odnośnie systemu Medycznego - przez Alexander - 04-05-2021, 23:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości