Propozycje modyfikacji ArmA 3 ACE
#31
(27-06-2018, 13:14)Mat napisał(a): -Niektóre mapy wymagały Apexa do poprawnego działania (nie wiem jak teraz coś mówiliście o jakiś free cośtam ;P )
-Boty głupieją w roślinności (ale to idzie jakoś zaradzić na pewno Smile )

wczoraj chyba 5h siedziałem - apexa nie mam a wszystkie mapy mają wszystko, na linku który dałem także piszę, że apex nie jest wymagany.
co do botów, jak zmniejszy się spot distance i reaction wraz z celowaniem na najniższe (0.2) działa jakimś cudem, i boty strzelają w większości tylko wtedy, kiedy Cie widzą (nie przez rośliny w większości wypadku / drzewa)

jak się obniża także dowodzenie, to dowódca nie rozkaże jednostce XYZ która jest 100 metrów od ciebie, strzelać przez drzewa i rośliny. a w połączeniu z obniżonym spot distance i reaction. często gubią kontakt (co by pasowało w takiej dżungli, gdzie robisz odwrót o 15 metrów w głąb dźungli, a boty już Cie nie widzą.

dodam też, że nasza podstawowa paczka waży 26giga, a wątpię, abyśmy kiedykolwiek ją w 100% używali
Odpowiedz
#32
See? Mówiłem. #znafca A co do używania paczki, to patrząc po niej wystarczy że mamy misję z ace, czymkolwiek z rhs, mapą z cup i przeciwnikiem z opforu żeby można było powiedzieć o wykorzystaniu w 100%. Kek
Odpowiedz


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości