Regulamin społeczności (wip - dyskusja)
#1
Pora ruszyć temat stworzenia regulaminu społeczności. Jako że będzie to najtrudniejszy do spisania regulamin (pozostałe będą dość szablonowe) warto poruszyć jego temat publicznie. Ważne jest, żeby zasady tu zawarte nie były narzucone z góry przez administrację, ale żeby były wspólnym dziełem całej społeczności. 

W związku z powyższym ogromna prośba do wszystkich: proszę aby w tym temacie wpisywać wszystkie Wasze propozycje punktów do wpisania w regulaminie, a także po prostu oczekiwania co do tej społeczności. Czego nie chcecie tu widzieć, a co Waszym zdaniem należałoby wprowadzić, żeby był porządek i jednocześnie wystarczająco dużo swobody. 

Jedyna uwaga ode mnie to taka, żeby pamiętać o głównej idei community, czyli idei wspólnej gry w jak największym gronie osób, w której nikt nikogo i do niczego nie zmusza oraz gry z poszanowaniem odmienności charakterów i różnego podejścia do gry. 
Do dzieła!
Odpowiedz
#2
Wnoszę propozycje o dodanie zakazu oszukiwania innych osób tylko po to by zdobyć jakiekolwiek korzyści (nie tylko materialne). Co wiązać się będzie z surowym karaniem takich zachowań (tylko jeżeli osoba oskarżająca będzie posiadać niezbite dowody i świadków).
Odpowiedz
#3
Podczas trwania rozgrywki, która nie jest scenariuszem stworzonym na potrzeby misji co-op, osoby trzecie w żaden sposób nie powiązane z aktualnie trwającym wydarzeniem na serwerze (w tym: administratorzy społeczności) nie maja prawa do zmiany trybu gry oraz mapy, do czasu zakończenia trwającej rozgrywki.
Odpowiedz
#4
@Diaz: jak najbardziej za, punkt dość oczywisty, ale warty odnotowania.

@gregory: dość istotna sprawa, ale chyba trzeba by było to ująć bardziej ogólnie. Punkt o zmianie misji/trybu powinien się raczej znaleźć w regulaminie danego serwera natomiast jeśli chodzi o całość społeczności to ujalbym to raczej jako sabotowanie/utrudnianie gry innym
Odpowiedz


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości