Shoutbox archiwum
avatar
podobno przy projekcie opfor slotów nie ma na serwerze
avatar
Btw bedzie problem że misja jest z projekt opfor i military gear pack ?
avatar
Dobre
avatar
Guys proponouje zrobić konfe FB dla Adminów moderatorów i ludzi od serwera żeby jak zajdzie potrzeba wszyscy byli pod ręką (bo obstawiam że każdy ma messengera i jak coś to słyszy plum ;D )
avatar
marcin strolowałem twoją tabelę
avatar
nadchodzące wydarzenia powinny się jakoś wyrózniać (oznaczona zamiast czerwonym jak wszystko inne np białym, albo niebieskim lub coś.
avatar
7st
avatar
Wstępnie tabelka z wydarzeniami już jest. Teraz tylko stosować ładne prefixy w kalendarzu Wink Mój fork TopStats na github: https://github.com/Marcin648/MyBB-TopStats/
avatar
upadł na łeb nigdy nie wstając z kolan. to też pewnego rodzaju osiągnięcie
avatar
PUBG oficjalnie upadł na łeb, skinki jak w cs'ie XD zaraz sie zacznie że TYLKO SKINY GRAJO
avatar
Brawo ty
avatar
Dobra skoro piąteczek wolny to za wczasu ogłaszam wszem i wobec iż od 2 tygodni mam gotową miaje.
avatar
Może ktoś szybko dodać wydarzenie o grze 20:00?
avatar
Panowie jak by coś to piątek wolny Smile przesuwam swoją misje na 07.04.18
avatar
Tfu że 30 to sobota ;D
avatar
a w sumie jo Tongue mój bład myslałem że 31 to sobota dni mi sie pojebały xD
avatar
proponowałbym najpierw dać surową tabelkę, aby jużbyła na stronie, a w między czasie ją ulepszać, zamiast dać od razu już ozdobioną i pełną różnych funkcji tabelkę. ale z tym do Marcina trza
avatar
co do mojego pluningu od wydarzen pracuje nad lepszym wygladem z poziomu html - pseudo tabela (zrobie ja na divach chyba) potem sie przerobi na format tylu "Najnowsze tematy" z opcja przlaczanie pomiedzy tematami typu ace/vanilia ew inne, narazie chce ogarnac to co mam potem to bedzie tylko zabawa z "poprawnym" wygladem
avatar
niedziela przecież wolna lol
avatar
A niedziela to nie weekend?